Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a keményedés és a hasfeszül...

Mi a keményedés és a hasfeszülés közt a különbség?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok és sokszor éreztem már a terhesség során, hogy feszes a hasam, amikor nőtt. Most azonban 1 hete kb., ha megteszek 5 lépést, vagy lépcsőt ugyanazt érzem. Az éjszakai alvás után elmúlik, de reggel, ha 1 órát fent vagyok(nem kell mozognom, elég, ha tisztálkodás, reggeli) máris feszes leszek megint. Ahol a baba van, ott persze nagyon kemény a hasfalam, de az egész felülete feszes. Ez a keményedés? És akkor most pihi ezerrel?
2011. jún. 2. 17:16
 1/3 Alinaaa ***** válasza:

Szia. Linkelek. hátha okosabb leszel, habár nekem még néha vannak kételyeim.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Azt hiszem, igazából nincs e keményedésnek definiciója:)ugyhogy majd szépen elmondom a dokimnak mit is érzek, aztán eldönti mi legyen:)
2011. jún. 3. 10:42
 3/3 Alinaaa ***** válasza:
40%

én mondtam neki, hogy talán van, talán azt érzem, a gép nem mutatott fájásokat. De mondtam neki attól függ milyen napom van. Mondta ne dolgozzam agyon magam.

Hát nem tudom: 3,5 éves fiú, 2 kutya, kertes ház, 3 szobás, főzés, mosás, takarítás, kert....

De mostanában többet minimax-ozunk:)

2011. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!