Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Én az sztk-ba járok...

Kismamák! Én az sztk-ba járok terhesgondozásra, igaz más tapasztalatom nincs, de nekem különös, hogy a terhesgondozáson csak beutalókat adnak, súlyt- és vérnyomást mérnek! Ez így tuti jó?

Figyelt kérdés
Elvagyok keseredve, még pecsétet se nyom a kiskönyvembe nem is ír bele semmit,azt se mondja mikor menjek hozzá legközelebb,az aszisztenst megkérdeztem és ő mondta h "ez egy terhesgondozás itt nincs semmi vizsgálat,majd a 36. héttől van vmi .." Nállatok is így van?
2009. márc. 31. 14:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gáz!Én is sztk-ba járok immáron harmadszor,és minden hónapban beszélgetek az orvossal kb 2 havonta megvizsgálnak és nyomon követik a baba fejlődését,szóval egy szavam sem lehet.Mindenképpen cselekedj valamit mert ez igy nem jó,arról nem is beszélve hogy az egyszeri anyaságit akkor fogod megkapni ha minimum 4x részt vettél terhestanácsadáson ami be is van pecsételve!
2009. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
szuperr.. az a barom semmit nem nyomott eddig be a kiskönyvembe,és 31.hetes vagyok :s csak az ambuláns lapokat gyűjtöm,amire rávan írva és lepecsételve,hogy megjelentem a terhesgondozáson
2009. márc. 31. 20:20
 13/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok...ne idegeskedj!ha az ambuláns lapok megvannak tudod bizonyitani a dolgot,de azért ha legközelebb mész akkor mond meg neki hogy jó lenne ha megcsinálnák azt ami a dolguk......
2009. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Arról hogy négyszer megjelentél terhesgondozáson elvileg adnia kell majd egy igazolást külön.Nekem automatikusan adták a 36. hét környékén.
2009. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!