Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együttlét utána hasfájás és...

Együttlét utána hasfájás és puffadás?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok, de már a 9. héttől minden együttlét utána vagy ha nem is vagyunk együtt, csak orgazmusom van, fáj és bekeményedik a hasam. A sextől nem vagyunk eltíltva, de a páromat már zavarja ez a szituáció és félt. Ez természetes?
2011. szept. 25. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérdezz rá a nődokidnál, de elméletileg természetes, ha csak pár percig tart, hiszen az orgazmus(összehúzódások közben) a méhet is érinti. Nekem "csikizni" szokott olyankor valami pár pillanatig, a baba egészségesen fejlődik.

Kérdezz rá, az a biztos!

2011. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy annyira fáj, hogy magneb6-ot kell bevennem, hogy kicsit csökkentse a fájdalmat. Félek, hogy el leszek tiltva... :(
2011. szept. 25. 18:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, én is így voltam ( sőt nekem volt, hogy nospát kellett bevennem -> védőnő és orvos mondta ), de eltiltás nem lett belőle. Most vagyok 24+6 napos és még a mai napig keményedek utána. Az én páromat is zavarta (zavarja), de valamit valamiért... Azért, ha vér is van, nagyobb a baj! Erre figyelj!
2011. dec. 12. 11:34
 4/5 anonim válasza:

Te minek válaszolsz magadnak úgy mintha másik személy lennél? Ráadásul azzal az account-al amivel a kérdést is feltetted. Ennyire lehet bízni ebben az oldalban. Sok szerepelni akaró tudatlan ostoba, kitalált kérdéseket tesz fel. Majd egy másik account-al belépve megválaszolja magának.

1.: Ebből neked mi hasznod is van pontosan?

2.: Kit akarsz átverni és miért?

3.: Ha már ennyire sunyi vagy akkor legalább figyelj oda mikor és melyik account-od használod.

Ez az oldal egyre jobban hasonlít egy szerepjátékra ahol az vagy aki akarsz és azt mondasz amit akarsz.

2014. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem veletlenul irt sajat maganak, es nem vette eszre nezd a datumokat valosak es a baba kora is ahoz kepest
2021. okt. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!