Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol fugg, hogy utro kapszula...

Mitol fugg, hogy utro kapszulat vagy huvelykupot irnak fel?

Figyelt kérdés
Kupot kaptam.12. hetig.Eddig csak tablettarol hallottam.Lehet azert kaptam,mert elozo terhessegnel toxemias voltam,es a kup kimeli a majat?
2011. júl. 12. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan aza kettő.

Én először tablettát kaptam, de párszor kihánytam, így váltottunk kúpra.


A kettő annyira tök egyforma, hogy egyszer előfordult, hogy a kúpot nyeltem le....


A kúppal feküdni kell, így az nem túl "praktikus", ha nem tudsz feküdni. (mert mondjuk már van egy tesó)

2011. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sumergo ***** válasza:
Hüvelykúp nincs belőle, csak hüvelykapszula! A kettő teljesen mást jelent! A májadat ez nem kíméli, csak az emésztőszerv rendszeredet! Sokan nem tudják szedni, ezért inkább a hüvelyi adagolást részesítik előnyben a dokik, mert így jobb a felszívódása is. Csak a végbélből felszívódó hatóanyagok kerülik ki a májat, minden más adagolási mód esetén előbb- utóbb a májhoz kerül a hatóanyag.
2011. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!