Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van két kisfiam és a második...

Van két kisfiam és a második születése után tüdőembóliát kaptam. Vállalnál még 3. gyereket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
megkérdezném az orvostól, vállalhatok-e
2011. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Összefüggés volt a tüdőembólia és a szülés között?

Én is orvost kérdeznék a kockázatról, de szerintem ez függetlenültörtént a szüléstől, így igen, én vállalnék.

2011. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mitol lett embolia?
2011. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyukám velem kapott. Altatták, bár ennek kereken 30 éve. Azt, hogy mitől kapta, senki sem tudja. Nagyon szeretett volna még egy babát, de későn jött újra össze, 12 évvel utánam született a tesóm, de újra altatni nem merték, így gerincbe érzéstelenítették, de az anesztes nem találta el harmadszorra sem, és sürgősen ki kellett venni az öcsémet, mert már rég elment a magzatvíz, stb. Így újra altatták, de nem lett semmi gond. Hála az égnek. Azóta nekem iss van babám, de rettegtem, hogy velem is baj lesz, és ottmarad a babám anya nélkül. Szerintem beszélj a dokival, hogy mitől volt, bár én két gyerek után nem mernék. Anyukám is bátor volt... Bár imádom az öcsémet, és örülök, hogy van egy tesóm.
2011. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok


van összefüggés a szülés és az embólia között...

ha rendesen kezelnek véralvadásgátlóval a tervezett terhesség kezdetétől, állandó haematológiai ellenőrzés mellett nagyon csekély az esélye az ismétlődésnek, hajrá és sok sikert

2011. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NEM! (meg amúgy sem, de így főleg)
2011. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én most veszettem el az iker kislányaimat és még ajándékba kaptam egy tüdőembóliát is. DE IGENIS VÁLLALOK MÉG GYERMEKET ÉS AZ ORVOSOK SEM MONDJÁK, HOGY NE! Mert ha nincs hajlamosító tényező, akkor egy szerencsétlen helyzet amibe került átmenetileg az ember. Minden műtét után ott van esetleges szövődményként...

Ha nincs hajlamosító tényeződ, akkor sztem. semmi akadálya.

2012. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,kedves utolsó! Sok erőt kívánok és mielőbbi babát!
2012. jan. 10. 19:26
 9/9 Picilány91 válasza:

Látom nem mostani a poszt, erdeklo2, hogy vállaltál e harmafik gyereket és ha igen, akkor hogy zajlott a terhességed és a szülés?

Én az első szülés után,(ami nekem császár volt) tüdőembólia gyanus voltam, nagyon nehezen kaptam levegőt, fulladtam...

Szeretnénk második gyereket, de rettentően félek hogy meghalok.. Sokat segítene a válaszod, előre is köszönöm :)

2020. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!