Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fordul be a baba a...

Mikor fordul be a baba a rendes (fejjel lefele) pozícióba?

Figyelt kérdés

Eddig úgy éreztem, mintha keresztben lenne bennem a baba, mert néha az egyik, néha a másik oldalon nyomta ki magát. De ma mintha befordult volna, mert nagyon nyomta a szeméremcsontom és a mellem alatt éreztem a rúgásait. Eddig mindig tudtam törökülésben ülni, de most azért is reklamál és elkezd rúgni. Meg nem is kényelmes. Lehet, hogy befordult? De ez ugye még nem jelenti azt, hogy nem fog ebből a pozícióból kimozdulni?


27h km


2011. júl. 13. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem a 24 dik hét körül éppen csücsült a fenekén

rá 1-2 héttel szabályosan éreztem ahogy megfordult és nagyon fájt..

legközelebbi ultrahangon a 32 dik hetin már fejfekvésben volt ahogy gondoltam :)


de azt mondják akár még a 36 hét után is forgolódhat, bár nem vszínű-

utána már mindíg az volt a papírjaimra irva hogy

a koponya lazán illeszkedik a bemenetre, szóval már onnan tuti nem fordul át


16 hónapos a kislányom már :)

2011. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám a 31 héten fordult be. Nálad még bőven van idő a fejvégű fekvésbe való forduláshoz!
2011. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33 hetes vcagyok, az én babám most fordult át rossz irányba! Mármint 28.hét körül lent volt a feje, de hétvégén visszafordult, a doki meg is jegyezte hétfőn, hogy most kellett volna a másik irányba fordulni, de még van ideje átfordulni....
2011. júl. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mostani terhességemnél a 28. heti uh-n már fejvégű fekvésben volt. De az előző 2 gyerkőc is legkésőbb a 30. hétre befordult.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:31heteske

2011. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor ha már nem fordul vissza, akkor egészen a terhesség végéig így fog fájni a szeméremcsontom???
2011. júl. 14. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!