Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatelhajtó tablettáról van...

Magzatelhajtó tablettáról van esetleg valakinek véleménye?

Figyelt kérdés

Úgy tudom Magyarországon még nincs ilyen. Esetleg külföldön élők már találkoztak ilyennel.

8+4 napos ultrahangon látták, hogy a babám nem fejlődött tovább 6+5 -nél. Vérzés nincs, a magzat nem távozott, ezért első körben tablettát kaptam, ha ez nem válik be, jön a műtét:(((


2011. júl. 14. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

A Húgomnak volt ilyen kb.2-3éve,terhes volt,megállt a magzat fejlődés 6hetesen,9-10hetesen vették észre.A dokija adott neki első körbe ilyen tablettát,hátha nem kell a műtéti befejezés,neki sajnos nem vállt be,mütéti befejezés volt...

Sajnálom !!

Minden jót

2011. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


Én ismerősömnek sem jött be külföldön, azon túl, hogy nem ürült ki tőle teljesen, még vérmérgezést is kapott (a bennmarat szövetektől :( ) és hetekig kórházban volt.


Nagyon drukkolok, hogy neked jobban beváljon!

2011. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az este beindult a vérzésem. Görcsöltem is. Iszonyatosan nagy darab is jött ki belőlem. Kb akkora lehetett mint egy szilva. (Bocs az undi rész miatt)

Ha valakinek volt hasonló vetélésnél, akkor kiürült teljesen? Félek a művi befejezéstől..

2011. júl. 17. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem spontán ment, 5 hetes volt kb. (vagy annyi sem), én abból vettem észre, hogy 3-4 cm átmérőjű (igen szilva alakú)véres-nyálkás gömb izé távozott.

Nekem azt mondta a dokim, hogy ha nincsenek terhességi tüneteim, és rendesen lezajlik a vérzés, akkor nem kell közbeavatkozni, mert "a természet elintézi". Így is lett. (Mivel 3. baba lett volna, ezért tisztában voltam vele, mik a "terhességi tünetek" nálam)

2011. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a baratnom csinalt hasznalt ilyet, neki is gorcsolt, meg darabok mentek el, o mondjuk el akarta vetetni, Abu Dhabiban el, csak ugy becsuszott neki, es ott bortonnel buntetik a hazassagon kivuli gyereket, szoval azt hitte, elvetelt, gondolhatjatok, amikor hetekkel kesobb az ultrahang mutatta a baba szivvereset, elete legnagyonn sokkelmenye volt, meg pont idoben volt ahhoz, hogy muteti uton elvetesse!!!
2011. júl. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a tablettát nem ismerem, de a műtéttől ne félj. nekem missed ab után volt, és semmi rossz nem volt benne - -leszámítva a lelki részt, de az Neked is megvan :(


sajnállak, de majd kárpótol a jóisten :)

2011. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!