Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőnél érdeklődjek?...

A védőnőnél érdeklődjek? Kicsit nekem zavaros?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég voltam vérvételen. Levették afp-re, hepatitisre,meg volt azt hiszem általános vérkép is. A gond ott van,hogy nem a saját dokim írta ki a beutalót ezekre, mert már egyébként is fel kellett keresni a védőnőt, aki automatikusan küldött egy ajtóval arrébb az sztk-s terhesgondozásra. Ott adta a doki a beutalókat. De ugye ezek az eredmények nem egy időben jönnek meg, és nem mondták pontosan,hogy melyik mikor. Annyit mondta,hogy az sztk-s dokinak küldik majd az eredményt. De azt én hogy kapom meg? Menjek vissza megint a védőnőmhöz? Ha igen mikor? Azt sem tudom melyik mennyi időre jön meg. Az AFP-re mondták,hogy lehet akár 3 hét is, de az nem is érdekel annyira. Az általános gondolom egy-két nap? Mikor menjek,hogy legalább kettőnek az eredményét biztosan megkapjam?
2011. júl. 14. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Leírom, hogy nálunk hogy van. A vérkép, vizelet, kémiai vizsgálatok leletei kész vannak másnapra, vércsoport, ellenanyag vizsgálat lelete 1 hét múlva elkészül; HBsAG lelet a beküldő orvos nevére érkezik kb. 1,5 héten belül, amit átvenni ott, vagy a védőnőnél lehet.

16. héten történő AFP vizsgálateredménye nálunk a védőnőkhöz érkezik 9-10 nap múlva.

De a legegyszerűbb lenne ha felhívnád a védőnődet, mert lehet, hogy ezek mindenhol máshogy vannak.

2011. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a védőnőt és beszéld meg vele! Ha jó fej összeszedi neked a leleteket és szól ha meg van! Kérdezd meg!
2011. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ja igen! Védőnő! Az a csavar az egészben,hogy amikor először felkerestem a védőnőm,hogy mondta,hogy hivatalosan nem ő lesz, csak akinek kellene lenni, most jön vissza GYES-ből! Gondoltam már visszajött. Mentem hétfőn, amikor elvileg ő "rendel" erre bejött egy 3. védőnő! Most hívhatom azt, aki a könyvemben van?

2011. júl. 14. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az afp eredmény két hétre a vérvétel után érkezik meg a védőnőhöz. Elvileg a 20 hetes UH-ra vinni is kell. Én magam érdeklődtem a védőnőmnél, hogy megjött-e már az eredmény, mert magától nem jelez. Nekem mondták is, hogy nála érdeklődjek majd az eredmény felől.
2011. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Nekem nem kell az uh-hoz az AFP, szóval az igazából mindegy is,hogy mikor jön meg.

De akkor felhívom a védőnőm! Az egyiket!:)

2011. júl. 14. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!