Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán a Jósa András...

Nyíregyházán a Jósa András Kórházban csinálnak 4D-s ultrahangot?

Figyelt kérdés

Valahol hallottam, hogy csinálnak ott is. Hogyan lehet időpontot kérni? Milyen telefonszámon, mennyi idővel előtte kell kérni? Mennyibe kerül? Adnak dvd-t és fotót? Előre is köszönöm a válaszokat!

24 hetes kismama


2009. ápr. 1. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyíregyházi vagyok de én úgy tudom 4D-et a kórházban nem csinálnak, képet a genetikai Uh-n lehet kérni 1000Ft-ért, de az csak 2D-s. Nyiregyen Dr.Medve Lászlónál lehet 4D-et kérni, de nem tudom mi a szám ahol be lehet jelentkezni, mert én Karászi Gyulához járok.

Medvénél 10-12000Ft az Uh, képek készít, videót.

21 hetes kismama:)

2009. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az én dokim dr. Fábián Antal csinál a 2.emeleten és tavaly ha jól emlékszem 20.000 ft volt és mindent adnak ott.

de én nem nála voltam 4D-n, mert sokalltam az árát és drMedve László magánklinikájára mentem a Szegfű utca 25. szám alá és ott 12.000 ft volt. nem mindegy :)

2009. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha érdekel a Medve 4D akkor írj és ha megint jövök ide ma akkor megírom a számot ahol lehet kérni időpontot.

Színes képet nem adtak, azért fizetni kellett volna.

2. voltam.

2009. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tudom csinálnak a kórházban is,ott ahol a genetikai uh-t is!Állítólag 10.000ft,és időpontot ott kell kérni ahol a genetikaira is!üdv.23 hetes pocis
2009. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. válaszolónak: Érdekelne a Medve 4D, légyszi írd meg a számot, ahol tudok időpontot kérni. Köszike! :)


Az utolsónak: Én is úgy hallottam, hogy ott csinálnak ahol a genetikai uh-t. Nem tudod adnak felvételeket a 10.000 Ft-ért?

2009. ápr. 1. 11:00
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

Címe: Nyíregyháza Szegfű utca 25.

Telefon: 06-30-468-1741. itt lehet időpontot kérni.

Van honlapjuk is: [link]

Remélem segítettem. Minden jót. én is ide fogok menni. az első terhességemnél is itt voltam ugye és most is ide megyek majd :) :)


10 hós kisfiú anyukája és 9 hetes terhes :)

2009. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi 4 hete voltunk a kórházban. A 2. emeleti ultrahangnál kell bejelntkezni.

10.000 Ft-ért kapsz DVD-t és 5 képet.


36 hetes

2009. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

úgy látom beillesztettem de most nem nyitja meg a honlapjukat, pedig 100% hogy ez a címük :) nem tudom mi lehet a baj. te meg tudod nyitni???

amúgy mindegy, ott a telefonszám amn kérhetsz időpontot :)

2009. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gezehehrurhrhehrhrh válasza:
Sziasztok nyiregyházán a genetikai ultrahangon csinálnak képet ????? 11 hetes kismama vagyok
2018. júl. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!