Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hét 1 napos vagyok. Lehetet...

13 hét 1 napos vagyok. Lehetett ez a baba? A bal oldalon lent a szeméremcsont fölött annyit éreztem mintha összerándult volna vm bent. Persze enyhén éreztem. De ilyen még nem volt. Átlagos testalkatú vagyok.

Figyelt kérdés
Ja, és első baba.
2009. ápr. 1. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem :( leghamarabb is csak 16hetesen érzehrted. Főleg hogy írtad hogy normál testalkatod is van,még azt se lehet mondani a kérdésedre hogy LEHET.
2009. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem nekem a kis drágám 18 hetesen mozdúlt meg először, bár már előtte 14 hetesen folyamatosan éreztem apró kapirgálást, egy két hét és akkor már valószínűbb, hogy fogod érezni a babádat,

Boldog babavárást,

21 hetes kismama:)

2009. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

ha érzed még ezután is ugyanezt, akkor lehet. én is onnan tudtam, hogy ő hogy másnap és utána is ugyanaz az érzés volt. De nemsokára tutira fogod érezni 100%-ra!

Jó babavárást!

2009. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!