Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok és azt...

11 hetes terhes vagyok és azt mondták, hogy 41 mm az élő embrió, mikkortól mondják az embrió helyett, hogy magzat?

Figyelt kérdés
2008. febr. 28. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem orvosa válogatja.

Azt hiszem nekem a 12.héttől már magzat volt.:)

Boldog babavárást!

23 hetes kismami

2008. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem a 12. héten elvégezetett down szűrésen már magzatnak hívták a kis 5,6 cm-ével.aztán a nyaki redőn még ugyanazon a héten 3 nappal később a 6,7 cm vel meg aztán már igaz kis ember volt.A péterfy kórházban a kötelező nyaki redő vizsgálaton átváltottak 4d-s ultrahagra és már a kukacát meglátták a babócának.Szóval nyugi, mert napról napra centiket nő és már igazi kis ember lessz belőle :O) lassan elhagyják az embriót.

16 hetes kismami

2008. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hivatalosan a 13. héttől kezdődően hivják magzatnak, de minden orvos más és más.

Graulálok a babádhoz!

17 hetes kismama

2008. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam (több helyen), hogy a kilencedik héttől.
2008. febr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utánanéztem, ezt találtam:A megtermékenyülés után 8 héttel (a terhesség 10. hetében) az embriót magzatnak tekintjük. Na meg máshol azt, hogy a 12.héttől magzat. ZAVAROS
2008. febr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!