Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki olyan kevest hizik,...

Mindenki olyan kevest hizik, csak en hiztam ilyen sokat?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok, s idaig mar 7 kg hiztam sajnos, pedig tenyleg nem zabalok, zoldseg, gyumolcs, s husok, szobval nagyon oda figyelek mit eszem, plusz haeti 5 alkalommal tornazom,s megis nagyon hizok.

Itt mind azt olvasom, hogy 1-2 kg hiznak ennyi idosen, nagyon elvagyok keseredve!


2011. júl. 15. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én 26 hetesen kezdtem hizni,és 20 kilot szedtem fel...vizesedtem sajna:(((
2011. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én 25-25-35kg-ot híztam a 3 terhességem alatt.(A harmadik ikerterhesség volt.)Semmi bajom nem volt belőle,és utána fél év alatt leadtam.173cm vagyok és 60kg.

Lusta kismama voltam,aki élvezte az evést.:)Bár ez a hétköznapokban is így van.:)

2011. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én az első majd 20 hétben csak fogytam,mert rosszul voltam,aztán a végére 23 kilót híztam az alap 43-hoz. Le is adtam minden fogyókúra nélkül 2 hónap alatt 20-at a szoptatással, csak egyél nyugodtan,nem kell parázni,a kicsinek szüksége van az energiára meg a vitaminokra,nem kell megvonni magatoktól. 7 kiló az nem nagyon hízás,ne legyél már olyan,mint az agyalágyult Rubint Réka,aki addig ugrált meg fogyózott,hogy csak császárral tudott világra hozni 3 koraszülött 2 kiló körüli gyereket,de mivel nem volt elég tartaléka a szervezetének még szoptatni sem tudott. Most az egyszer nem kell foglalkoznod az alakoddal, azzal törődj,hogy a babádnak mindene meglegyen odabenn :)
2011. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 hetesen szintén 7 kg-ot híztam, mármint a 12 hetes súlyhoz képest, mert előtte bár zabáltam az első hetekben, de kisebb gondom is nagyobb volt annál, minthogy mérjem magam, az elejétől biztos van vagy 10 kg plusz.

Az első terhességemnél kb ugyanilyen volt a gyarapodás üteme. A 12. héttől a szülésig 15,5 kg jött fel, ebből lement szülés napján 7,5, a többi szoptatás mellett semmiféle diéta nélkül kb fél év alatt lement.

Egyáltalán nem sok az, amennyit gyarapodtál, teljesen normális, persze aki 1-2 kgt szedett fel, az büszkeségében persze hogy kiírja, de azt gondolom, hogy nem az az átlagos, sőt, az irányadó sem.

Szóval nyugodj meg! Étkezz, és mozogj ahogy és amennyi jólesik, és ne streszeld feleslegesen magad ezen, mert nekem egyik terhességnél sem szóltak az orvosok, védőnők, hogy sokat gyarapodtam volna és azért mégiscsak az ő véleményük számít, nem az, hogy ki mit ír fel a gyakorikérdésekre..

2011. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

20 kg-ot híztam a terhességem alatt a saját hibámból. (ettem, ettem és csak ettem)

A következőnél nagyon oda fogok erre figyelni és csak a felét szeretném hízni, mert az lenne a legideálisabb.

A víz is sok volt rajtam, de ez sem vigasztalt. Még mindig rajtam van azóta is 10 kg, amit most próbálok leadni.

2011. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az egeszseges,aki 33 hetesen csak 2kgt hizott?ott minden rendben van a picivel vajon?en 26hetes vagyok es 7kg jott fol eddig,nem nagyon latszik meg es nem gondolom,hogy sok,persze el se akarok hizni,de azert en aggodonek a pici miatt,ha csak 2kg jott volna csak fel
2011. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szia!Én a 26. hétben vagyok és kb 5 kg híztam.Az első fiamnál ilyenkorra 7 kg jött fel és 13 lett a vége ami szülés után 2 hónappal már el is tűnt.Egyáltalán nem sok a hízásod.
2011. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26 hetesen 6 kg volt rajtam, most 37 hetesen +11-nél járok. Szerintem nem annyira gáz, nyugi!
2011. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kíváncsicska ***** válasza:
Azt olvastam 12-14kg a normális a terhesség végéig.Szerintem nem kell pánikolni.Ha sokat hízol az a baj, ha nem hízol az a baj.Szerintem az a fontos Te érezd jól magad a bőrödben,a baba úgyis "elveszi" magának ami kell.Ha a dokid és a védőnőd nem mondja hogy baj van ne aggódj.
2011. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszi csajok a biztatast, csak itt olvasom, hogy mindenki olyan keveset hizik, s gondoltam csak en vagyok ilyen hizekony pedig tenyleg mindent megprobalok!
2011. júl. 16. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!