Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy alakultak a kilóitok a...

Hogy alakultak a kilóitok a terhesség alatt? Én 21+5 hetes vagyok, de kb. csak 2 kg-nál járok. Ez nem kevés? Mindenki azzal traktál, hogy nem híztam semmit.

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert biztos irigyek :DDD


Amúgy van, aki fogy - a hányások miatt, és a terhesség végére "szedi össze magát" vmennyire.


Van, aki elkezd zabálni, és hízik rengeteget.


Van, aki nem zabál,de vizesedik, és megdagad, v egyéb probléma lép föl.


Van, aki csak az "előírt" (persze nagy marhaság) 9 kilót hízza és szülés után azonnal fitt és üde.


Én NEM zabáltam, viszont sokszor keveset ettem (NEM édességet! kifli, joghurt, sajt, ilyenek tízóraira és uzsonnára, mert nem bírtam ki a reggelitől az ebédig, majd ebédtől vacsiig.) NA nem is ez a lényeg, mert havi 1 kilót híztam csak, büszke is voltam magamra mintha legalábbis tehetnék róla :D),ja ez ment a 6. hónapig, a havi 1 kiló. Aztán az utolsó 3 hónapban jött rám +14 kiló!!!!!!!!!!!! mert iszonyatosan elkezdtem dagadni, vizesedni. Ebből jött a magasvérnyomás, szüléskor sok szenvedés, majd a vége császár.........


Szóval nem lehet tudni hogy alakul és mi a következménye.

Ne mással foglalkozz, hogy ki mit mond. Hadd mondja csak.


Jó egészséget! Könnyű szülést kívánok neked!

2011. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első terhességemnél 8kg-ot híztam 22hetes korig. Ehhez hozzátartozik az is, hogy 48kg-osan kezdtem és szülésig 21 kilóval lettem több. (azóta is bánom, hogy nem figyeltem oda jobban)

A második terhességem 66kilóval kezdtem, aztán fogytam 2kilót:) és kb. a 21.héten voltam ismét 66.

Szóval szerintem jó a te 2 kilós hízásod :) Ne hallgass másra ;)

2011. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok: kiegészítésképpen > én egyik terhességemkor sem hánytam :)

Szép napot, és ne agyalj ilyeneken :)

2011. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok eddig 2.5kg híztam.De a baba növekszik és ez a lényeg.ne aggódj.
2011. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia.én 39+4re szültem.csak 6kilót híztam összesen a majdnem 40 hét alatt.amúgy is vékony vagyok,de van ennek jó oldala is.kicsi pocakkal sokkal könnyebb mozogni stb.amikor szülés után hazajöttem a kórházból meg sem látszott hogy szültem még a doki is azt mondta hogy olyan vagyok mint aki nem is volt terhes.nem lógott a hasam,egy csík se jött ki rajtam.:)igaz nekem van egy crom betegségem ami felszívódási zavar emiatt pici lett a babám de a lényeg hogy szép formás és egészséges.a kilókkal ne foglalkozz.a lényeg hogy szépen fejlődjön a pici!boldog babavárást
2011. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is Crohn beteg vagyok most 30 hetes terhes és 9 kg nál járok,a babám jól fejlődik megfelelő a súlya a korához, kislány lesz,a betegségem "teljesen elmúlt" mióta terhes vagyok.Az első 5 hónapban híztam a legtöbbet,most már nincs akkora étvágyam.Elevitet szedek végig.

Én jól érzem magam és nem érdekel a sulyom majd szülés után lemegy a felesleg.

2011. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy 20. hétig nagyon hányingeres, étvágytalan voltam, akkor le is ment kb 2 kg. Csodálom, hogy csak ennyi.
2011. szept. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!