Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel töltitek a napjaitokat,...

Mivel töltitek a napjaitokat, Kismamák! Nem unatkoztok? Hogy, mivel foglaljátok le magatokat?

Figyelt kérdés
Én még nem vagyok várandós, de már sokat gondolkoztam rajta, hogy nagy pocakkal, ilyen melegben mit lehet otthon csinálni? Gondolom már ezerszer kitakarítottál, megnézted az összes DVD-t stb. Nem unatkozol? :-)
2011. júl. 16. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én soha nem unatkoztam, pedig a 12. héttől otthon voltam, igaz, javarészt télen. :)

Éjszaka nem nagyon tudtam aludni, így akkor tv-t néztem. Diabéteszes voltam, így minden napra be volt osztva az étkezés, minden nap főztem, kicsit takarítgattam. Délutánonként aludtam, pótoltam az éjszakát.

A 32. hét után elkezdtem rendbe szedni a babaholmikat, azokkal jó sok idő elment.

2011. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 30. hét óta vagyok itthon, és nem unatkozom. Én a dögmelegben is kimozdulok, intézem a dolgaim, piacozok, vásárolok (a babaruhák mindig kísértésbe visznek). Itthon olvasok, netezek, festek, filmet nézek, ha nincs dögmeleg, akkor fôzök (de mivel az van már jòideje, így ez viszonylag ritka). Most már egy csomót kell orvoshoz menni ctg-re, onnan hazafelé beugrom a munkahelyre látogatóba kicsit, vagy sétálok egyet a vàrosban. Sok este elmegy azzal, hogy a barátaimmal találkozom, hétvégenként is ku/beülünk valahova, piknikezünk, párommal is jövünk-megyünk esténként. Így ,indenre marad idô, pihenésre is, ügyintézésre is, kikapcsolódàsra is. Lehet, hogy ha az elejetôl otthon lennek, már sok lenne.
2011. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt sem unatkoztam egy percet sem, nem még most. :)

A 6. hónaptól már nem tudtam dolgozni, így hirtelen sok szabadidőm lett. Olvasgattam, gobleint készítettem, a férjemmel moziba vagy színházba jártunk, barátokkal találkoztunk vagy éppenséggel elmentünk kirándulni, kikapcsolódni. Olyan gyorsan elszállt az idő, hogy végül volt, amire már nem is jutott idő. :)

2011. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem unatkoztam,mert a takarítás-főzés-mosás fél napos elfoglaltság volt :) Pihenésképp tv, számítógép,mondjuk abból nem sok,mert nem bírta a lábam az ülést. Jártam sétálni, bevásárolni, csomó vizsgálatra, ha párom ráért kimentünk valahová együtt (teaház,mozi). Olvastam is,de abba meg mindig belealudtam... ja emlékszem annyit aludtam eleinte,mint a mormota,míg nem lettem gyomorsavas. Amúgy végefelé max óránként kellett enni,pisilni, eléggé lekötött az is :) Néha átmentem beszélgetni barátnőmhöz.
2011. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem unatkozom, dolgozom. Ha nem a munkahelyemen, akkor a cégemben. Ha ne adj Isten még mindig nem sikerült volna lekötnöm az összes szabadidőmet, akkor a hobbijaimmal foglalkozom, szépítgetem a házat. Soha nem unatkozom. :-) 36 heteske
2011. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hétköznap napi négy órát dolgozom még, hétvégén kirándulunk és ugye itt a befőzési szezon, eddig eszembe se jutott:))de most megszállt az anyai ösztönféle, és így belevágtam lekvárfőzésbe, ubi és hasonlók berakásában, szépen elmegy vele az idő:)
2011. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!