Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltok otthon? Mivel...

Mit csináltok otthon? Mivel foglaljátok le magatokat? Annyira unatkozok és sokat veszekszek a férjemmel is.

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom hol laksz,de menj el sétálni,boltba nézelődni.neten babás oldalakat olvasni.főzz,süss valami finomat a férjednek,nézz tévét,olvass jó könyvet,fejts rejtvényt,szánj magadra órákat.ha meglesz a kicsi,ezeket nehéz lesz kivitelezni.
2010. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyi mindent lehet csinálni!!! Ki kell használni ezt az időszakot, utánna már nem lesz túl sok időd másra a babádon kívül!!

Én gobelinezek, hímzek, olvasok, netes piacokat böngészek pl. babyruhákat keresgélek, jókat főzök - sütök, és sokat vagyok együtt a családommal.

Találj magadnak olyan elfoglaltságot ami felvidít....példa: gyerekszoba dekorálás, a berendezés tervezése...stb.

Boldog babavárást!

31h kismama

2010. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát én most erre kattantam rá... ha esetleg érdekel, regisztrálj be, csatlakozz és nevelgesd a növényeidet.


(itt oldalt szokott lenni a reklám: kertbirodalom), de küldöm a linket.


[link]

2010. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha én olvastam volna. Szétunom magam! És mindig veszekszek! Van olyan ember akit nem köt le az olvasás, tv-zés, én is ilyen vagyok! Csak társaságban érzem jól magam és most meg itthon ülés van, a párom lusta és nem tudom rávenni semmire. Eddig dolgoztam és nem érzékeltem ennyire a köztünk lévő különbséget. Hetente költözni akarok........

Ha gondolod írj privit.

2010. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Ha esetleg van kedved a játékhoz, amit linkeltem, keress meg ott (Domiland a kertem neve, szerver 1-en), tudunk levelezni, van fórum... hátha


És fel a fejjel!

2010. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!