Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Miért van az hogy a...

Anita0802 kérdése:

S. O. S! Miért van az hogy a babám méretei testrészenként más kort mutatnak? A BPD 55.8 (EZ 23hétnek felel meg) A FEM 36.3 (ez pedig 21 hétnek) az uh készülésekor 21/2 hetes voltam. Ez normális vagy valami betegségre utal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez arra utal, hogy az UH nem mérnőki pontosságú. :)
2011. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sumergo ***** válasza:
100%

Valamint arra is utal, h mi emberek nem vagyunk egyformák! Van, akinek kicsit rövidebb a lába, van akinek nagyobb a feje, és még sorolhatnám. Nyugi, minden rendben van! Ha nem így lenne, már szóltak volna.


23+6 hkm

2011. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

:-D Ismerős szitu! Ne aggódj! A 2 hét "eltérés" nem is nevezhető eltérésnek! Nálam a 28. heti uh-n volt a feje 28 hetes,a lába meg 26.hetesnek megfelelő. Semmi de semmi probléma nincs! Ha lenne,akkor Neked is szóltak volna,és nekem is!

:-D Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,31 hkm.

2011. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám combcsontja és karjai mindig 4 (!) héttel volt nagyobb mint a feje. Teljesen arányos és egészséges volt mikor megszületett.
2011. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!