Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen festethetem a...

17 hetesen festethetem a hajam mert nagyon ősz és csúnya?

Figyelt kérdés
2008. febr. 28. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Vannak már olyan festékek ami nem okoz semmi problémát.Persze ehhez ismerni kell egy jó fodrászatot ahol tényleg olyan festékkel festik be a hajad ami nem árthat.Vannak szemét fodrászok akik csak a pénzre mennek.
2008. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg vannak olyan fodrászok akik nem foglalkoznak ezzela a kérdéssel,és rádraknak olyat amvel éppen dolgoznak,de teljesen mindegy mivel festik be terhesen a hajad mert sajnos minden festékben van ammónia aminek a belélegzése ártalmas.Ha gondolod menj el egy kellékeshez,és vegyél hennát.Abban nincs olyan káros anyag amit nem kellene belélegezni.De egy jól szellőző helységben bármivel befestheted.

Egy nem szemét 30 hetes terhes fodrász....

További boldog babavárást

2008. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szia,fodrász vagyok,és természetesen festheted,nem lesz semmi baja a babának,27 hetes kismama.
2008. febr. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nyugodtan festheted a hajad, igaza van az előttem szólónak. A placentán a hajfesték nem jut be a babához.Ez hivatalosan is le van fektetve.De ha nagyon aggódsz, akkor javaslom neked a color palettének van egy hajszínezője, ami 24 hajmosásig tart, nincs benne semmi káros anyag, sárga dobozba van és majdnem mindenhol kapsz.Én is ezt használom, bár én azért, mert nem akarom a hajam tönkre tenni a hajfestékkel. Terhesség alatt nagyon gyorsan nő a haj, és szép erős lessz.32 hetes kismama
2008. febr. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ajánlom neked a Casting hajszinezőt, nincs benne ammónia és elég szépen befogja a hajat, én is ezt használom, mert ha nem festem be a hajam elég gusztustalanul nézek ki és mivel még dolgozom ezt nem igazán tehetem meg! Üdv. 30. hetes kismama
2008. febr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy tudom, hogy a 12. hét után nyugodtan.Nekünk is jár egy kis kényeztetés:-)

2008. febr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne festhetnéd?NE VICCELJ!
2008. febr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!