Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok. Sokat keménye...

22 hetes vagyok. Sokat keményedek, görcsölök?

Figyelt kérdés

3 napja tart kb.

Orvos, védőnő azt mondta, hogy pihenjek és emeljem a magnéziumot.

Ma reggel viszont már a nagyajkakba is sugárzik a fájdalom :(

Mivel voltam dokinál, de semmi érdemlegeset és megnyugtatót nem mondott, így már csak a kismamák tapasztalataiban bízom...


Volt valakinek ilyen?

Ilyen fájdalommal jár a méhszalagok nyúlása?


2011. júl. 17. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi MagneB6-ot szedsz?
2011. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hetes terhesen volt ilyen, elmentem nődokihoz és azonnal befektetett, megemelték a magnéziumot, görcsoldót adott (no-spa), és onnan kezdve szedtem a nálunk (Románia) Diazepam név alatt futó nyugtatót 38 hetes terhességig. Mikor azt abbahagytam, rá négy napra szültem.
2011. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány miligrammos magnéziumot szedsz? Mert az sem mindegy.Nekem napi 3X3-mat kellett szednem MagneB6-ból.Majd a 35.héten már ez is kevés volt,és a kórházban infúzióban kaptam.Ez segített.Ha jól emlékszem napi 2000mg magnéziumot is be lehet venni.Amennyit tudsz pihenj!Nyugi, minden rendben lesz!Szorítok!
2011. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem azt mondta az orvosom, hogy a MagneB6 semmit sem ér, csak a terhesség elején jó. Mivel a B6 vitaminból jóval több van benne, mint a Mg-ból.

A terhesség elején a hányinger csillapítására jó maximum.

Most Magnerotot szedek 3X1-et.

Azt mondta, annál többet most ne mert a későbbiekben már nem nagyon lesz hová emelni az adagot.

2011. júl. 17. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a magnézium citrát vált be (magnesii citrici), máshogy szívódik fel, vény nélkül is kapható, csak úgy drágább. 3*2-t is lehet belőle szedni.
2011. júl. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!