Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket készítetek be a kórházi...

Miket készítetek be a kórházi csomagba magatoknak és a babának?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a korházat mit adnak, mert mindenhol más amit adnak.


Nekem csak az én ruhámat kellett vinni.

egy szülö ruha, ami egy terhes kisruha volt, nem akartam hálóingbe szülni, mert azt mondták ha hosszú a vajúdás kiküldenek sétálni. aztán 2 vékony bö melegítö nadrág (aerobikos nacit szeretem mert az kényelmes9 és 2 bö elöl gombolós poló + 2 melltartó. 2 törcsit, és tisztálodó szereket. ennyi. bugyit hálósat adtak minden mennyiségbe és betétet is.

a gyereknek meg elökészítettem hogy haza miben visszük,a zt utcsó nap hozta a párom. neki is midnent adtak ruhát, pelenkát, szoptatáshoz is szívot, betétet, krémet mindent. ezért mondom hogy mindenképpen kérdezz rá, mert a gyerekhez legtöbb helyen adnak mindent.

2011. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en egy haloinget egy pizsomat es 2ilyen hosszabb polot kis kis sorttal es egy kontost sampon tusfurdo fogkrem fogkefe 3 csomag betet (en a mensi alat is egyfojtaban csereltem nem szeretem aszt erezni hogy nedves)hajszarito torolkozok 1 nagy 2 kisebb a picinek 2 bodyt viszek 1hosszu ujju a masik rovid kis sapka kis zokni meg egy vekonyabb rugi de lehet hogy meg beviszek valami mast is meg nem dontottem ell:) pelust de abbol se tudom hogy menyit vigyek hogy a korhazban adnak vagy csak haza fele kell csak,ja meg a ruha amiben haza megyek meg mozes a picinek meg 2 papusz egy zuhanyozasnak,nagyabol enyi aszt hiszem:)
2011. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja kifelejtettem hogy 4 meltarto meg 8 bugyit:)
2011. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nálunk" pl. csak a kórházi köpenyben szülhetnek a nők. A babának csak a hazaútra kellett vinni cuccot,babás szobába napi 5 pelenkát adtak-ha elfogyott,akkor így jártak a babák/anyukák. Evőeszközt,tisztálkodási szereket,haza unalom űzésre valamit,dellát-a kórházi koszt nem valami ehető (legalábbis ahol én szültem). Betét 2 éjszakai,2cs. "sima" (nem éjszakai),fehérneműk,textil pelus-etetésnél,büfiztetésnél jön jól. Pizsi/hálóing- 2, törülközők legalább 2-3. Papucs 2- 1 a zuhihoz. Iratok,töltő,telefon. Gondolom semmit nem hagytam ki.


Boldog babavárást könnyű szülést és egészséges kisbabát!!

2011. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol más a trendi.Én az Uzsokiban fogok szülni a honlapjukon rajta van mit kell vinni nekem és a babának is.Nézd meg hátha segít.....
2011. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. én sopronban fogok szülni, és nem is elsőre, csak nem szeretnék semmit kifelejteni, az alapdolgokon kívül, és már azért nem pontosan emlékszem anno mit is raktam be (2,5 éve). pl. az iratok jó ötlet, azt tuti elfelejtettem volna, meg a töltő... :)


köszi még egyszer!

2011. júl. 18. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!