Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A melegtől és attól, hogy...

A melegtől és attól, hogy alacsony a vérnyomásom szédelgek és csak fekve jó, folyton aludnék, ez meddig normális?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy nincsen semmi bajom, "csak" az alacsony vérnyomás okozza és a meleg,ezt jól tudom.

De már a 14. hetet tölötm,és még mindig tart,azt hittem ilyenkor már jobban leszek.


A gond az,hogy a család is egyre kevésbé tolerálja ezt nekem, amit meg is értek,hiszen alapvetően nekem kéne ellátnom őket (már van egy 2 éves) kislányom.


De ha felállok azonnal szédelgek,elgyengülök,csak ténfergek össze vissza és folyamatos álmosság gyötör.

Ha kimegyek én is az udvarra velük játszani, 10 perc után be kell jönnöm,mert annyira nem birom a meleget,hogy úgy érzemmegfulladok kint,mintha ráülnének a vállamra...


Meddig tart ez?

Lehet ez ellen tenni valamit?


2011. júl. 17. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom meddig tart de lassan én is a 14. hetet töltöm és már nem is tudom hanyadik hét óta tart.

Nekem semmi nem vált be. Próbáltam már inni ilyen por kávét, de egyszerűen semmi. Utána olvastam, hogy mi jó rá de sokan a kávét javasolták. Nekem sajnos nem válik be.

2011. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem sem.

Napi 1et iszom,azt is inkább megszokásból,de meg sem mozdítja a vérnyomásomat.

Akkor sem volt jobb,amikor délben is ittam egyet...pocaklakót pedig nem akarom túlpörgetni.

2011. júl. 17. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!