Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok ma...

17 hetes kismama vagyok ma jött meg az AFP eredménye ami alacsony. 0,6 és 0,7-től normális. Valaki akinek alacsony volt az érték nem volt gond a babával? Danw-kor?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:

A fiammal 0,48 volt, semmi baja a gyereknek. Már 4 éves, makkegészséges.

Ez a vizsgálat elavult, meg fogják nézni alaposan egy UH-on, ha ott minden rendben van akkor semmi gond, megnyugodhatsz.

2011. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 0,6 és nekem azt mondták rá, hogy jó. Itt néznek mellé béta-hcg szintet is, mert csak akkor nagyobb a down kockázat alacsonyabb afp esetén is, ha mellé magas béta-hcg szint társul. Korábban csináltattam kombinált tesztet is, az is negatív.


nekem egyébként a kisebbik lányommal is alacsony volt, de akkor se foglalkoztak vele, makk egészséges. Mivel nekem nem 28 naposak a ciklusaim, elég nehéz belőni pontosan a 16. hetet, valószínűleg most is korábban voltam egyébként.

2011. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi válaszotokat.Gondom csak annyi,hogy 37 éves vagyok.a kombinált teszt nekem is negatív.De megcsináltatom az Integráltat is.Igaz 15 ezer de a z egészsége a picinek minden pénzt megér
2011. júl. 22. 16:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem is elküldtek genetikai vizsgálatra mert 0,75 lett az AFP-m. Most 18 hetes vagyok, de csak aug. 2-re kaptam időpontot a Baross utcába. ÁÁÁ Addig idegeskedek!!!

Bár az integrált tesztem szerint 1:5300-hoz az esély a Down kórra, de azért csak bennem van az ideg.


Mennyire lett alacsony az AFP-d? Nekem azt mondta a doki hogy alacsony AFP-vel még nem nagyon látott beteg gyermeket, csak magassal. Háááttt???!!! Engem nagyon nem nyugtatott meg vele.

2011. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsony volt. Az integralt alatt mit ertesz, a negyes tesztet? Nekem a sima afp is es a negyes teszt is rossz lett, 1:97 volt down korra az esely. En bevallaltam a magzatvizvetelt, 4 hetet vartam az eredmenyre, de ugy nez ki, hogy nem talaltak down korra utalo jelet. Most 26 hetes vagyok.
2011. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is alacsony lett a MoM érték.0,68.Kellett kérnek időpontot genetikai tanácsadásra.Ott megnézték ultrahangon...Nem találtak semmit,Aztán megnézte a doki a vérvételek eredményét,a 12 hetes ultrahangot meg azt az uh. eredményt amit ott kaptam..Aztán kérdezte hogy volt-e a családban down kóros vagy egyéb szellemi esetleg testi fogyatékos,aztán azt mondta hogy minden rendben...Hát reméljük igaza is lesz...

Kislányomnál is alacsony lett,nála 0,64, ő most 2,5 éves makk egészséges kis rosszcsont...

20 hetes kismama....

2011. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ancsi28 válasza:
Én egy 20 hetes kismama vagyok, 0,7 MOM lett az AFP eredményem, elküldött a dokim genetikai vizsgálatra. Szerintetek szúrnak pociból? Minden eredményem jó, egészséges a kislányunk és mindene megvan.
2012. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ancsi28 válasza:
Bízunk benne, hogy csak egy ultrahang lesz, szépen nő a kiscsajszi, egészséges... Egyébként a kombinált teszt negatív lett, az első és a második genetikai ultrahang is teljesen jó lett. Nem lesz baj a babával Móni, voltál down-kór teszten 12 hetesen? Szép napot nektek!
2012. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy hány kiló vagy illetve sovány vagy kövér.
2012. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is 37 éves vagyok 5 hetes.

Előző voltam

2012. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!