Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két vagy több gyerekes anyukák...

Két vagy több gyerekes anyukák, akinek az első babánál nem repedt ki a hasán bőre, a második gyerek után is ugyanolyan maradt?

Figyelt kérdés
Még csak egy gyermekem van, szerencsére szép maradt a hasam, nincs rajta repedés, de érdekelnének az esélyek.
2011. júl. 17. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerekem van 4 terhességből és egy szál repedés sincs a hasamon :)
2011. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nalam erdekes a helyzet.

Alapvetoen nagyon vekony vagyok.

Az elso gyerekkel hiztam 25 kilot, a baba is kozel 4 kg lett, a hasam is normal meretu volt, nem kicsi. 3 honap alatt lement minden felszedett kilo, de a hasamon egy darab stria nem lett.

Masodik terhesseg: szinte egybol az elso utan volt, hiztam 10 kilot, a baba kicsivel volt 3 kg felett, a hasam kifejezetten kicsi volt vegig. Es lett striam!

Nem sok, inkabb az alhasamon es tulajdonkeppen egyaltalan nem zavar, mert nem feltuno, de akkor is kulonos, hogy miert pont akkor. Ha az elso terhesseget a sok hizas miatt ugy zartam volna, mint egy zebra, akkor siman megertem.

Nalam kizart, hogy az oregedes miatt volt, mert tenyleg egymas utan jott a ket gyerek. Kremet is ugyanazt hasznaltam mindket terhesseg alatt.


En asszem tudom talan a valaszt: a masodik terhesseg alatt nulla felesleg, zsir volt a hasamon, tenyleg semmi, olyan feszes volt a hasam, mint egy kemenyre fujt labda, a borom is nagyon-nagyon feszes maradt vegig. A baba viszont joval aktivabb volt, mint az elso, a vegen rendesen fajt a mozgas, jobbra-balra mozgott az egesz hasam. Egyebkent egy ilyen "atmulatott" ejszaka utan lettek a csikok.

Szoval szerintem a mozgassal feszitette szet a borom a babank. Hat ez van.

Mindenesetre azota tudom, hogy csak remenykedni lehet, bizni nem. :)

2011. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 nagy gyerek utén nics eyg szál csíkom sem:-))))
2011. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kihordtam úgy a gyerekeimet, 22-17 éve, hogy nem lettem csíkos, csodaszép hasam lett a gyerekek után is, igaz, nem híztam sokat,nem volt hatalmas hasam, csak az egyik lányommal. Most NAGYON nagy a hasam, 20 kilót híztam, idősebb is vagyok (42)és rengeteget "bulizik" a babácskám odabent, szerencsére most sem lett csíkos. Remélem ezután is visszamegy.

39 h.

2011. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezek szerint teljesen véletlenszerű a dolog.

Az én hasam ugyan hatalmas volt, de úgy feküdt benne a gyerek, hogy eléggé szögletes maradt inkább, nem csúcsos. Lehet hogy csak ezért nem repedt ki. Reménykedek hogy majd a 2. gyereknél is így lesz. :)

2011. júl. 20. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!