Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek a népi hagyományoknak?...

Hisztek a népi hagyományoknak? Például ha az elsö gyerek az apát mondja ki elsö szonak akkor fiu lesz a következö?

Figyelt kérdés
Bejött valakinek igy a második baba neme?Tudom nem ettöl függ csak kiváncsi lennék.
2010. jún. 27. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom első szava sz apa volt!1 hetes a kistesó és kislány!:)Én nem hiszek ilyenekbe!:)Anett
2010. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom első szavai voltak: pápá és apa (kb 1 napon a 2 szó), most a kistesó is lány lesz :)

Nem hiszek ezeknek a babonáknak, de jó hallgatni/olvasni őket.

Csúcsos has-fiú lesz, édeset kívánsz-lány lesz, tükörbe néz a baba-nem nő ki a foga, megpuszilod a talpát- nem tanul meg járni, stb, ezek mind viccesek szerintem...

2010. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is apát mondott előbb, kb két hónappal mint az anyát. 29 hetes vagyok iker fiúkkal. :-)
2010. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező babona bejött?
2023. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!