Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hét, erős folyás, görcs:...

36. hét, erős folyás, görcs: tágul a méhszáj?

Figyelt kérdés
Pár napja erős folyást vettem észre (nem kóros), és elég sokat keményedek főleg éjjel. Egészen lent pedig húzó, szorító görcsszerű fájdalmat érzek néha. Ez lehet a méhszáj tágulásától? Dokihoz csak jövő héten megyek, kíváncsi vagyok tapasztalt-e valaki hasonlót és ilyesmi volt-e az oka.
2011. júl. 19. 08:25
 1/2 anonim válasza:
Bár nekem még nincs gyerekem, de előbb talán a nőgyógyászt kéne felhívni, hogy mi ez. Nem kell ahhoz bemenni, hogy megtudd, egy telefon az egész.
2011. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak egy kis előgyakorlás a méhed részéről, de az is lehet, hogy folyamatosan nyílik a méhszáj és közeleg a szülés. Szerintem hívd fel az orvosod, hogy nézzen meg, hidd el nem fog sem haragudni, sem hülyének nézni. Szóval irány a telefon!!!!
2011. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!