Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérvári kismamák, akik a...

Fehérvári kismamák, akik a nővédelmibe mentetek UHra, a 18 hetes UH-n melyik doki nézi meg a nemét a babának? Úgy értem, hogy nem vágja rá egyből, hogy áá még nem látható.

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan, aki egy bizonyos orvoshoz ment és az megnézte és meg is látta már ennyi idős terhesen, hogy mizu?
2009. ápr. 2. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is oda járok,29 hetesek vagyunk.Ifj.Nagy László dokihoz járok és amikor ultrahangozott,én kérdeztem rá a nemére!Magától nem hiszem,hogy mondta volna...Te mit érzel?Fiút,lányt?

2009. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hát van egy kisfiam már,ővele éreztem már az elejétől hogy fiú (mondjuk kislányt szerettünk volna).

Most nem érzek semmit, de megint kislányt szeretnénk:)

Nagy László ő egy idősebb doki ugye?

2009. ápr. 4. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!