Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fehérvári kórházba kell...

A fehérvári kórházba kell mellszívót bevinni szüléskor vagy ott adnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ott is mellszívó, de én vittem. :)
2010. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Off:

Milyen mellszívó van, és nem tudod véletlenül, hogy lehet-e bérelni?


Kedves Kérdező! Ne haragudj, hogy belekérdeztem, de ezért kár volna új kérdést kiírni!

2010. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én mikor szültem, akkor ilyen hosszúkás mellszívót adtak a kismamiknak, sajnos a nevét nem tudom, de nem elektromos volt. Az az igazság, hogy ha simán szül az ember, akkor már a harmadik nap mehettek haza, pont akkor kezd el a tej belövellni, az első két nap még nem igen van tejcsi, de van akinek 2nap után beindul. Ezért sztem nem is biztos, hogy használjátok majd, csak otthon lesz rá szükség. Amúgy most megint kismama vagyok, de nem fogok vinni mellszívót, mert talán 1x használtam, de nem jött semmi a cicimből. Otthon már kellett, mert nagyon nagyon sok tejem volt hála a jó égnek. :) Boldog babavárást nektek! :) Mikor szültök?
2010. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Offolós vagyok. :)

Én az elsőt Bp-en szültem, ott Medela elektromos volt (az a böszme kék gép), és kölcsönözni is lehetett.

Most jövő év elején szülök majd Fehérváron.

Nekem jól jött a mellszívó, császáros voltam, és nem igazán akart beindulni a tejem. Most is mindenképpen viszek, nem foglal sok helyet.

2010. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 29+4 hetes vagyok.
2010. júl. 26. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elvileg szept. 1-re vagyok kiírva. Fehérváron fogok szülni. Viszek mellszívót, már be is raktam a csomagba!
2010. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!