Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4D ultrahangon mindent...

A 4D ultrahangon mindent látnak, ha esetleg baj van a babával, az biztosan kiderül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alapvető problémák kiderülhetnek, ha 20-30 hét között mész. Azon már látszik minden végtag, rajtuk az ujjakkal, a testarányok, meg minden. Szóval látszik, ha hiányzik egy ujja vagy valami. De ilyen nem lesz! És ami a legfontosabb, látni fogod az édes kis arcát, és azt mondod majd, hogy milyen gyönyörű, de mikor kibújik, sokkal-sokkal szebb:D

Ne aggódj, a babád ép és egészséges lesz! Kellemes "mozizást"!

2011. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kiderül!!!Hugomnál addíg míg nem ment el semmi problémát nem vettek észre.24 hetesen elmentek 4D-s uh-ra és sajnos kiderült,hogy elég nagy probléma van.Nem volt elég magzatvíz plusz még a hugomnál nem működött valami rendesen(valami ér)ami miatt probléma volt a baba fejlődédével is.Egyből kórházat javasoltak neki.Befektették.Kapott tüdőérlelő injekciókat és persze figyelték.A 29. hétre toxémiás is lett ugyhogy egyből megcsászározták.Nem volt 1kg a kisgyerek.Mára viszont 2,5 éves igazi eleven rosszcsont kisfiú.Rá nemsokra én is terhes lettem,de a 25. héten én is elmentem a 4D-s uh-ra és a következőnél is elfogok menni.Inkább kifizetem azt a pénzt,de akkor tuti kiderűl ha van valami gond!
2011. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden kiszűrhető az ultrahanggal,de az apróbb rendellenességek nem. Szerintem sok múlik azon is, hogy hová mész 4D-re, milyen géppel dolgoznak és milyen a képzettsége az ultrahangot végző szakembernek.
2011. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, aranyosak vagytok!
2011. júl. 19. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos nem lehet mindent szűrni ultrahangon, képtelenség. Amikor mi voltunk genetikai UH-n az egyik legnevesebb doktornőnél, ő mondta, hogy 12. hétig 75%-ban, 18. hétig kb. 50%-ban lehet kiszűrni UH-val a rendellenességeket.


De az igaz, hogy az ilyen fizetős (4d) ultrahangon jóval alaposabbak, és persze a gépek is sokkal jobb felbontásúak, tehát mindenképpen érdemes elmenni ilyen vizsgálatra, aki csak megteheti.

2011. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!