Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhességnél hamarab...

A második terhességnél hamarabb észleltétek a tüneteket, vagy vettetek észre valami olyat, ami az elsőnél még nem tűnt fel? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 21:29
 1/3 fotucsok ***** válasza:
100%
Szerencsére a tipikus kellemetlenségek elkerültek, de hamarabb nőtt a hasam, hamarabb éreztem a mozgást.
2011. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.Sőt.

Ugyan úgy tervezett baba volt, ugyanúgy teszteltem mint egy "őrült".

De csak nem lett a teszt pozitív még 2 nappal a nemvárt előtt se, előtte egy nappal az egyik már halvnyan mintha....de azt meg nem hittem el.

Mivel az első terhességnél már 4 nappal nemvárt előtt szép pozitív volt egy-két teszt.


Tünetek azok mindkét esetben később jöttek, nem azok voltak az első jelek.


Első terhességnél hányingerem volt reggeltől estig - de akkor már rég tudtam hoyg terehs vagyok,nemvárt után pár nappal kezdődött.

Második terhességnél pedig borzasztóan égetta gyomrom, szintén nemvárt után pár nappal kezdődött.


Szóval, első jelként a tesztekre alapozhatok - aszerint pedig később tudtam meg.

2011. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első terhességemet a lányommal végig hánytam és sok volt a gyomorsavam. Most a fiamnál már a fogantatás után 1 héttel tudtam, hogy terhes vagyok (mindkét babát terveztük). Az, hogy nagyon sokat ettem a legelején az azonos. Most kevesebbet hánytam, előbb éreztem a mozgást és sokkal erősebbnek érzem a rúgásait.

2011. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!