Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik? Ti hanyadik héttől...

Kismamik? Ti hanyadik héttől kezdtetek el sokat hízni?

Figyelt kérdés
Mikortól és mennyit híztatok terhesség alatt? És a végére mennyit híztatok összesen?
2011. júl. 19. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
10 kg-t szedtem fel összesen, de a kórházból kisebb súllyal jöttem haza, mint amennyi teherbeesésemkor voltam. Azóta (1 év alatt) azért felugrott egy 5-ös.
2011. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Összesen 12 kg -ot hiztam (eddig) és kb a 25. hét után ugrottak föl a kilók. Azelőtt nem sokat hiztam és a 36. héttől szintén tartom a súlyom.

40 hetes kismama

2011. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első terhesség alatt úgy a 29. hét körül kezdtem gyarapodni, aztán sajnos a 33. hét környékén nagyon durván vizesedtem, így összesen +17 kg-mal kerültem a szülőszobára. Szülés után 9 hónappal visszaállt az eredeti súlyom.

Most, a második terhességem alatt, most a 27. héten érzem, hogy itt-ott van egy pici már. Pl combomon érzem, hogy kicsit szorít a rövidnadrág szára (még "rendes" ruhát is hordok, nem csak kismama ruhákat). Ha jól emlékszem, 2 hete méretkeztem utoljára a védőnőnél, akkor volt + 3 kg. De félek, hamarosan kezdődik a vizesedés, és akkor aztán....cél, hogy ne hízzak többet, mint első terhesség alatt :)

2011. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elso terhesseg alatt az elejen hiztam a legtobbet es a 20. hetig folyamatosan a javat, mert akkor szoktam le a cigirol, amikor pozitiv lett a teszt, evessel kompenzaltam.

Osszesen 25 kilo ment le. Amugy vekony testalkatu vagyok. Szulessel lement 12 kilo (tehat vizes is voltam), majd 3 honapon belul tovabbi 17 kg.


Masodik gyerekkel sohasem hiztam kiugroan sokat, 20. hetig csupan masfel kilot, majd utana fixen heti fel kilot. Volt olyan het, hogy elmaradt, kovetkezo heten feljott egy kilo. Osszesen hiztam kb 11-12 kilot, 8 ment le szulessel, a tobbi meg nagyon hamar, eszre sem vettem, hogy mikor.

Viszont utana sajna tovabb is fogytam, meg 7 kiloval az indulo sulyom ala mentem es nagyon sovany lettem, fel eves munka volt 4-et visszaszedni. Most itt tartok.

2011. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a nagy részét a 21. hétig szedtem fel (6 kg, egyszer sem volt hányingerem meg ilyesmi, és már akkor vizesedtem, azóta is ugyanúgy). Most tartok a 32. hétnél + 7 kilóval.
2011. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 20. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!