Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Down-szűrés eredmény hány nap...

Down-szűrés eredmény hány nap alatt jön meg sms-ben? Kinek mik lettek az értékek? 13 h km

Figyelt kérdés
Múlt héten hétfőn voltam szűrésen és azt mondták egy hét, de már 10 nap eltelt...
2011. júl. 20. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a 13:19-es vagyok! Én is székesfehérvári vagyok, én nem hívom fel őket, ha azt mondták sms-t küldenek, akkor biztosan küldeni fogják, ha megvan az eredmény. Amúgy nekem a kórházba vették le, de nem a vérvételnél, hanem az új részen a nőgyógyászaton levette a nővér.
2011. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem 1 hét alatt lett meg a második vérvétel időpontjától számítva, integráltat csináltattam az eredményeim 1:50.000
2011. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Felhívtam a sejtbankot, nagyon készségesek voltak. Valóban kész kellene lenni az eredményemnek, de sajnos nem találják. Azt mondták várjak péntekig, ha nem kapnék addigra sem eredményt telefonáljak ismét. Hát ez nagyon jó... remélem nincsen baj.
2011. júl. 20. 16:29
 14/14 anonim ***** válasza:
küldtek választ?
2011. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!