Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok. Hétfő reggel...

23 hetes vagyok. Hétfő reggel meghalt a férjem nagymamája, végülis az anyósom, mert ő nevelte fel a férjem. Rengeteget sirok, idegeskedek. Sokat ártok ezzel a babónak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a hormonok miatt sírtam sokat, semmi baja nem lett a lányomnak, az rosszabb ha visszafojtod. Sírj nyugodtan.
2009. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A babád érzi, ha neked nem jó, együtt érez veled, de ezzel nem lesz baja! Sírd csak ki magad, mert rosszabb lenne elfojtani!
2009. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 36 hetes voltam amikor meghalt a sógornőm,a párom egyetlen testvére.Rettentően ki voltam borulva,nehéz volt.Én is sokat sírtam,de szerencsére a 38.héten(a temetés elötti napon)megszületett a fiacskám,egészségesen!

Szerintem a sírás nem árt,de az idegeskedés nem túl jó!

2009. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!