Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztetek már ilyet? Ugye...

Éreztetek már ilyet? Ugye nincs gond? Ahol a babám kinyomja magát ( valószínüleg a lábait, vagy a kezét) ott sokat nyilallik a hasam bal oldalt. Ettől lehet?

Figyelt kérdés
Néha olyan hirtelen és erősen fészkelődik, hogy nekem kellemetlen, majdhogynem fáj. Egyébként sokat cipekedek, tudom nem kellene, de nekem kell járnom vásárolni, stb. Sokszor 10 kg is van a kosaram, igaz csak a kocsiig kell cipelnem, aztán itthon is átalakítások folynak, muszáj néha megfognom nekem is 1-1 bútort arrébb cipelni. a terhességem eleje óta sokat emelgetek, hajolgatok, jövök-megyek. Van egy nagy kertünk is. Én igazán nem érzem, hogy fárasztana, szinte állandó mozgásban vagyok, a múlthéten voltam uh-n, minden rendben volt, de most kezdek félni nehogy valami gond legyen, mondjuk lepényi leválás vagy ilyesmi.. Szóval ezek a nyilallások normálisak és a baba csinálja, vagy a megerőltetéstől is lehet? 33 hetes km
2011. júl. 21. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem terheltem magam, mégis sokszor nyilallt a pocakom itt-ott-amott. ha mozgolódott akkor az idő múlásával egyre kényelmetlenebb lett.

De ettől még vigyázz magadra, most már nem az a legfontosabb, hogy pakolássz és erőlködj!

2011. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is muszáj volt emelgetnem, van egy másfél éves lányom, akit pelenkázni kell és az emeletre cipelni és onnét lehozni naponta párszor. A lépcső csúszós, így egyedül vagy segítséggel sem tud lejönni.

Semmi problémám nem volt, ügyesen kell csinálni.

A nyilallások nekem is megvannak, lehet egy ideget rúg meg, de lehet hogy az ujjacskájával bök meg. A dokitól is megkérdeztem, azt mondja, ne aggódjak, természetes.


37 hetes kismama

2011. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!