Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a fájdalom? 3....

Mi lehet ez a fájdalom? 3. napja fáj az egész intim terület.

Figyelt kérdés

36+3 hetes vagyok. Szerda óta kellemetlen érzések kínoznak, néha fájdalmas, néha csak kellemetlen. Főként a nemi szervem bal oldaláról jön ez az érzés, olyan csontig hatolóan. Mintha beütöttem volna valamim és már nem fáj, csak az a kellemetlen érzés emlékeztet rá. Néha belenyilal a hüvelyembe, illetve a szeméremdomb is görcsölget, de ezek ritkák.

Na most én először azt hittem felfázás, majd kezeltem úgy ahogyan máskor is (vastag ruha, alhas borogatás, jó meleg lábfej fürdő stb, ezek mindig beváltak) de most nem múlt el. Ezért gondolom, hogy ez más, de nem tudom mi.

Babám még teljesen fent van, a tüdőmben érzem a kis lábacskáit. :) Ő még nem feszíthet.

Mit gondoltok? Normális ez?

Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de első babás vagyok nem tudom mire számíthatok.


2011. júl. 22. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű h a baba nyom valami ideget vagy vénát, ez okozza a fájdalmat.
2011. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális,a baba nyomja az idegeket!
2011. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!