Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 36. hetében nálatok...

Kerria kérdése:

Terhesség 36. hetében nálatok is volt ízületi fájdalom?

Figyelt kérdés
Nem görcsre gondolok, hanem az új perceim fájnak nagyon. Ökölbe fájdalommal tudom csak szorítani az ujjamat, ez normális? Mit lehet tenni ellene?
2011. nov. 7. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam csak s szülés segített ezen a kérdésen.

Amíg szedhettem a magnéziumot, addig jobb volt, de a terhesség utolsó heteiben már nem lehetett, így csak tűrtem a fájdalmat. Szülés után ez a fájdalom egyből megszűnt.

Nekem ajánlották, hogy áztassam a kezem levendula és rozmaring illóolajos meleg vízbe mert ettől enyhülnek az izom és ízületi fájdalmak. Én végül nem próbáltam ki, mert más későn kaptam az infót.

2011. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kipróbálom... köszönöm a válaszod.


Pár napja küzdök vele... és szörnyű. Erről még nem hallottam mástól, ezért gondoltam megkérdezem itt.


Remélem hatásos lesz! :)

2011. nov. 7. 12:27
 3/5 xStefix ***** válasza:

Nem vizesedsz esetleg?


Nekem a medencém fájt, de nagyon, de az nem ízületi volt, hanem csúsztak szét a csontok.


Jobbulást!

2011. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy picit talán duzzadtabbak az ujjaim, de szerintem nem vizesedik... Köszönöm szépen!
2011. nov. 7. 20:23
 5/5 anonim válasza:
Nem örülök, hogy fájt a kezed (remélem azóta elmúlt), de megnyugtat, hogy nem csak nekem. Szeretném megkérdezni, hogy kipróbáltad e a kézfürdőt, és ha igen hatott e?
2012. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!