Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külföldi vagyok jelenlleg...

Külföldi vagyok jelenlleg Pécsen élek! Nincs egészségügyi biztosításom és csak magánrendelőbe tudok elmenni! Van olyan magánrendelő ahol ultrahangot is csinálnak? Mennyi az ára egy ilyen vizsgálatnak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
6-10.000-Ft között szokott mozogni egy magánvizsgálat. Akarnék hirtelen Pécsen mondani, de nem jártam magándokihoz soha. Viszont akit ajánlok: Banó László, a Veress Endre uti SZTK-ban van magánrendelője is. Konkértan a rendelőben nincs, de az épületben van uh , ott szokott uhozni rendelési idő alatt is. Keresd meg, nem bánod meg:-)
2008. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat!
2008. márc. 1. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, a Veress úti rendelőben az első emeleten van a nőgyógyászat. legalább 5-6 doki rendel. mindegyik ajtóra ki van írva, hogy mikor van magánrendelés, telefonon be kell előtte jelentkezned. mondd, hogy uh-t is szeretnél. én Schunk Erzsébethez járok. nála 6 ezer a vizsgálat + 2 ezer az uh. ajánlom őt!
2008. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek hasznos infok voltak
2014. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dr Schunk Erzsébetnak van magánrendlése is
2014. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!