Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok Dr. Szinnyai...

Mit gondoltok Dr. Szinnyai Attila nőgyógyászról? (Bp. Uzsoki kórház, VII. ker. Erzsébet krt. -i magánrendelő)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Légyszives írjátok meg,ha van tapasztalatotok vele kapcsolatban,mert babát szeretnék,és egy orvost aki ehez minél hamarabb hozzá segít!

Köszönöm!


2011. máj. 1. 14:08
 1/1 anonim válasza:

Szia! Sajnos én nem tudok pozitívan nyilatkozni. Nagyon mgalázó helyzetben, sírva jöttem el a vizsgálatról, amire másodszor kellett mennem, mert először véletlenül elfelejtette, hogy még menstruálok és nem tud megvizsgálni...fogalma sem volt, hogy ki vagyok és miért is jöttem hozzá, pedig először a magánrendelésére mentem direkt, nem kevés pénzért.

A következő alkalommal sem volt korrekt, nagyon megváratott és amikor ezt kultúráltan szóvá tettem, felháborodott és lóhalálában megvizsgált, majd szinte kirúgott. Amikor jeleztem neki, hogy a szeméremajkaimon kiütések jelentek meg, akkor elsőként annyit mondott látatlanban, h kenjem canestene-nel, majd közölte, hogy én most egy uh vizsgálatra jöttem, nem emiatt és neki ezzel most nem áll módjában foglalkozni. Nagyon rosszul esett.

2011. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!