Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdhetünk lassan vásárolgat...

Elkezdhetünk lassan vásárolgatni a babának? Mit vegyünk meg először?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok.
2011. júl. 23. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 hetes vagyok, egy hónap múlva kezdtünk vásárolni.
2011. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én már 26. hétben vagyok. most vettük meg a babaágyat, és a tartozékait.emellett van egy pár kapott ruhám...semmi egyéb...legközelebb 30.hét után kezdem újra a vásárt.de mindenki akkor veszi meg szerintem amikor szeretné...itt nincs olyan hogy mikor kell...akkor érdemes, ha már biztos tudod a baba nemét.
2011. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdheted a vásárlást, nem érdemes mindent egyszerre illetve nagy pocakkal megvenni. Attól függ, mennyi pénzetek van most a vásárolgatásra. Ha ki tudsz adni 10-20ezret a kiságyért, akkor most vedd meg. Ha nem, akkor később. Mindegy, milyen sorrendben, de a 36.hétig legyen meg minden, az a biztos.
2011. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen kezdj nyugottan én 26 hetes vagyok hatalmas pocakkal és már most nehezemre esik sokminden alig tudok hazajönni a boltbol mert görcsöl a lábam én is ilyentályt keztem mint te de nekünk nagyobb dolgok még nincsenek meg sajnos nem rajtam mulik a dolog.
2011. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van elképzelésed érdemes nézegetni, mert így jobban kilehet fogni az akciókat -a legtöbben babona miatt nem teszik meg.

Ami azt illeti már előre tudom, hogy télen a karácsonyi forgatagban nem akarok a beteg emberek közé menni, szóval max 30. hétig szeretném letudni a vásálást -bár könnyen vagyok mert második baba, így kevés dolog kell.

Azt, hogy mit vesztek, függ attól is, hogy mennyi a keret rá, számít-e az ára, érdemes körülnézni. Sokszor nézem brendon oldalán az akciókat, vannak újságban kuponok, csak azt az újságot veszem meg, amiből kell valami. Nézegetem a bababoltokat is, ott is lehet jó áron találni dolgokat. Hasznos még, a babaexpo és a börze is, neten megtalálod! Kiságy, matrac, textil pelus, plédek, légzésfigyelő - ha akartok - babakocsi, pelekázó ha nem egyben van az ággyal, ezek elég komoly kiadások egyben. Babakocsinál azt is nézd meg, hogy merre jártok, város, vidék, sokat utaztok e, nem mindegy a mérete és a súlya miatt. Mennyire ültethető, ne legyen az első fokozat nagyon meredek.

Gyerekágyból mi nem vettünk drágát, mert 1,5 nél tovább nem aludt benne a kisfiam, szóval kár lett volna pénzt kiadni. Ha az ember kitalálta milyet is akar és a funkciót is szem elé teszi, kell is idő amíg beszerez mindent. Vigyázzatok magatokra!

2011. júl. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 31 hetes vagyok. Mi a 28. héten rendeltük a kiságyat, mert le volt árazva! Azóta beszereztünk még egyéb dolgokat. Én a kisruhákat, babakocsit csak 3 hét múlva tudom megvenni, akkor megyünk Pestre. Nagyon hamar sem érdemes bevásárolni. De számolni kell vele, hogy a 30. hét után már egyre megterhelőbb lesz mászkálni órákon keresztül. Nézegesd a netes bababoltokat, teszvesz-t, vaterát. Sokszor érdemes rendelni!


Boldog babavárást!!!

2011. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21. héten kezdtük és a 28 hétre meg is lett majdnem minden. Már csak apróságok vannak hátra.


28+2h km

2011. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!