Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit csináljak ráadásul...

Most mit csináljak ráadásul jön a harmadik?!

Figyelt kérdés
Szerintem a párom nem szeret egész nap dolgozik ha meg itthon tud velünk lenni 1-2 napot akkor inkább a barátaival van. Nem bírtam még neki elmondani hogy jön a harmadik mert mostanában sokat vitázunk (de ok nélkül)Hogy lehet észre venni ha nem szeret?? De lehet hogy csak a terhesség miatt érzem ezt?
2011. júl. 23. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van pont ez csak annyi külömbséggel hogy az elsö jön és amikorra ki vagyok irva akkor meg katonának mert itt kötelezö de mondtam hogy tetesse át mert bizti át lehetne mivel segitségem nics nem tudom mi lesz és itt a kutya is akit sokszor le kell vinni stb...tapasztalatlan és fiatal vagyok és egyedül is :(((
2011. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Észrevenni úgy lehet, hogy nem figyel rád, nem keresi a társaságod, eljárkál otthonról, kedvtelen, semleges veled szemben. Hasonló kérdést már írtál ki. Ülj le vele, vagy ha nem akar beszélni akkor kutyafuttában mond el neki, hogy babát vársz.
2011. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb lesz, ha leülsz vele, és őszintén, tabuk nélkül megbeszélitek, ki mit érez ebben a kapcsolatban.
2011. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki szerintem. És szerintem abból, ahogy erre reagál, tudni fogod.
2011. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez nem jelenti aszt hogy nem szeret!!!! a hormonoktol is lehet hogy te ugy erzed hogy egyaltalan nem torodik veled!!!az en ferjem is 2 muszakban dolgozik 12 orat !! es ha haza jon hulla faradt es megy aludni en is eloszor ugy ereztem hogy nem foglalkozik velem de ha bele gondolsz akkor neki is kel egy kis kikapcsolodas!! sokszor volt hogy sirtam mert en is igy ereztem de megertettem vegul is csak milyatunk dolgozik reggeltol estig !es megerdemel egy kis kikapcsolodast!
2011. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!