Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskemétiek. Kötelező részt...

Kecskemétiek. Kötelező részt venni szülést felkészítőn, ha azt akarom, hogy az apa is bent legyen a szülésnél? Harmadik babánkat várjuk, ráadásul egészségügyi dolgozó vagyok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem függ össze. Az apa akkor megy be, amikor akar, egyáltalán nem kötelező semmin résztvennie.
2009. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,elvileg igen,mert kapsz a kiskönyvedbe pecsétet,h részt vettél a tanfolyamon.Gyakorlatilag szülésnél nem kérdezte senki,h voltunk e tanfolyamon,nem is nézték,csak megkérdezte a doki,h apás szülés lesz e és mi mondtuk,h az:)Ennek csak az volt a feltétele,h üres legyen az apás szülőszoba:)Ennyi

Üdv:kméti anyuka

2009. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Debrecenben a Kenézyben elvileg kötelező elmenni viszont a Klinikán nem érdekel senkit voltál-e. Szerintem kérdezd meg!

2009. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Igaz én még csak a 16 hétben vagyok, de én mindenféleképpen apás szülést akarok. Mellettem mindíg állt valaki, még ha csak vérvételre mentem is. Így természetesen nagy szükségem van rá, hogy ott legyen mellettem. Ilyen téren sajna eléggé függök tőle.

2009. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!