Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos pénteken elvetéltem,...

Edus83 kérdése:

Sajnos pénteken elvetéltem, és elfelejtettem meg kérdezni orvosomat, hogy mikor lehet házas életet élni? Azt tudom 3 hónap múlva próbálkozhatunk újra, de nem tudom, hogy addíg nem is szabad szexelni? Biztos lehet előbb is?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnálom a történteket.Nekem tavaly nyáron volt missed ab-m.A doki nekem azt mondta, hogy 6 hétig várjunk a házas élettel.Minden jót kívánok!
2009. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor ezt meg várjuk:))!!!Szép napot
2009. ápr. 5. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak. Nekem decemberben volt missed ab-om, három hét után már megengedte az orvos a szexet, sőt buzdított is rá, mert az orgazmus alatti méhösszehúzódás miatt gyorsabban regenerálódik a méh. A beavatkozás után egy héttel mi már voltunk együtt análisan és orálisan, hüvelyi behatolás nélkül, és nem lett semmi gond. CSak arra vigyázz, hogy mindig tiszta nemiszervvel, mosdás után legyetek együtt, és a fertőzés elkerülése érdekében használjatok gumit. Mi nem vagyunk óvszerpártiak, ezért inkább kivártuk az első menzit a hüvelyi behatolással, de az orvosom szerint nem feltétlenül szükséges kivárni a hat hetet. Sózval ha jólesik, és nem vérzel, nincs gond, akkor lehet. Azért kérdezz rá az orvosnál, nem mész vissza ellenőrzésre?
2009. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nagyon szupin le írtad,jövőhéten megyek vissza,és azért meg kérdezem,bár valamiért most félek a szextől:))
2009. ápr. 5. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Azt mondjuk nem írtad, hogy volt-e szükség műtéti befejezésre. Ugyanis pár hetes terhességeknél előfordul, hogy minden kiürül magától, konkrétan egy picit erősebb menstruációval véget is ér a terhesség. Ilyen esetben (mint bármely más menstruáció után) nincs szükség regenerálósásra - ezt a dokim mondta. Én 5-6 hetes lehettem, mikor elvetéltem, 1 hét múlva össze is bújtunk. Meg is lett az erdemény, ugyanis a vetélés napjától számítva kereken 28 nap múlva újra pozitívat teszteltem. Azóta már a 16. hetet is betöltöttem, úgyhogy hajrá! Sok sikert kívánok nektek is! :-)

(persze ha volt műtét akkor várd ki a 6 hetet!)

2009. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetes volt a babám, műtétettel fejezték be, 2 hetet kellett várnunk a szexszel, és 2-3 mensit az újabb próbálkozással.

sajnálom. :(

2009. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sajna volt műtét:((
2009. ápr. 6. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!