Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Beleznay Gábor milyen orvos?

Dr. Beleznay Gábor milyen orvos?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 12:52
 1/4 anonim válasza:

Amiért valaki feltette ezt a kérdést, a dátumból ítélve nagyon rég volt, szinte 2 éve.

Amit én mondhatok, Orvos, tökéletes szakember, ami a legfontosabb, betegbarát, és EMBER. Friss műtétesként (5 napja)azt kell mondjam életemben először találkoztam ilyen nőgyógyász szakorvossal. Bárkinek jó szívvel tudom ajánlani.

2011. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kardi válasza:

Dr Beleznay Gábort nem ismertem addig, amíg a párom nem lett terhes. Elment a Beleznay úrhoz magánrendelésre, ami 6 ezer forint volt alkalmanként. Roppant kedves volt, figyelmes.

Egy kis idő elteltével ultrahang következett, ahol fogalma nem volt hogy a párom kicsoda, nem volt valami kedves.(Itt nem volt fizetős). Betudtuk azzal hogy biztos rossz napja volt. ----- pár nap múlva------

Kontroll: Párom vidám, és várja hogy mi fog történni.

A doktor úr rendkívül tapintatlan,rosszkedvű, arogáns. A párom sírva jött haza, mondván hogy ilyen figyelmetlen, mogorva orvossal még nem találkozott. Nem teszek több pénzt az ilyen orvos orra alá.

Szülésre másik orvost választottunk!

2011. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kockasajt123 válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


Finoman szólva,bunkón viselkedett. Pedig eü. dolg. vagyok. :)

2013. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy van magánrendelése, akiket kérdeztem, ott elvileg nyájas-kedves. Én sztk-s rendeléstől jövök tőle, és csak az előttem hozzászólót tudom alátámasztani, szintén a sírás kerülgetett, amikor kijöttem tőle, illetve közben is. Roppant bunkó és arrogáns, lekezelő. Sajnos nem tudtam megmondani egy gyógyszer nevét és olyanokat mondott, hogy "a maga élete nem? és nem tudja?" meg hogy "na inkább ne húzzuk az időt" stb. Elmondtam mi a panaszom,(fáj a petefészkem) erre ő "majd azt én megmondom mije fáj"! Hát senkinek nem ajánlom. Én sajnos kénytelen voltam hozzá menni, de soha de soha többet... az ilyen nem való orvosnak!
2015. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!