Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az az állítás, hogy...

Igaz az az állítás, hogy mikor nagyobb a baba a pocakban, a sok hajolgatástól a nyakára tekeredhet a köldökzsinór?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom.2 munkahelyem van.Szobalányként,és konyhában.Az orvosom szerint nyugodtan dolgozhatom,ege´szen az utolsó hónapig.A fönökasszonyom,viszont nem szeretné,ha 6-7 ho´napnál tovább.A szabadságomat most aug-ban kiveszem,mert megyünk a férjemmel haza.
2007. júl. 7. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én még a szülés előtti utolsó héten tetőtől talpig kitakarítottam a lakást. Nem keveset hajolgattam, meg csúsztam-másztam, de szerencsére ilyen nem történt. Szerintem ez nem befolyásolja, hogy a köldökzsinor rátekeredik a nyakára. Azt ő maga is elő tudja idézni sajnos.

Bár talán annyiban tényleg igaza van a főnökasszonyodnak, hogy két állás egy kicsit sok. Ha nem is mind a kettőt, de az egyiket, ami számodra kevésbé megterhelő add fel a terhesség idejére.

2007. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. A hajolgatás, és a fizikai munka a kismamának nem tesz jót. És ami a kismamának nem jó, az a kisbabának sem. Ezért jobb, ha sokat pihensz.
2007. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fönöknek igaza van abban, hogy a 2 állás nem jó. Amit irtál,az nem befolyásolja köldökzsinor tekeredést.
2021. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!