Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyiben igaz az az állítás,...

Mennyiben igaz az az állítás, hogy ha nem vagy rosszul, nem hánysz, nincs különösebb panasz a terhesség alatt, akkor biztos hogy fiú lesz a baba?

Figyelt kérdés
Én 10 hetes kismama vagyok és semmi komolyabb panaszom nem volt, még hányinger se nagyon, ám az első perctől úgy érzem, hogy lányom lesz! Vagy mégse? 19.héten majd megtudom! Végülis az egészség a fontos!!!
2007. okt. 5. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia Semennyire nem igaz! Mint ahogy az sem hogy ha édeset kívánsz lány ha sósat fiú. Én is úgy érzem hogy kislányom lesz de mind1 csak egészséges legyen.:) Más nem számit! Minden jót! egy 15 hetes kismama:)
2007. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is ugyérzem hogy lányom lessz ! :) egy 14.hetes kismami
2007. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem sincsen semmife´le rosszullétem a doki azt mondta,hogy kisla´ny.A múlt héten nem mutatta meg magát,"elbújt."Remélem,hogy a következö kontrollnál la´tni lehet majd.De tényleg az egészsége a legfontosabb!!

25hetes kismama.

2007. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem sem volt rosszul lét és lányom született.

úgyhogy semennyire nem igaz hogy biztos fiú.

2007. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt kislányra hallottam.

Az első terhességem alatt végig hánytam...fiam lett.

3 napja megint hányok-de most lányt szeretnék:)

2007. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 hetes vagyok és lányom lesz. Nem hánytam és csúcsos a hasam:)))

Ez mind babona. 2007-et írunk...hagy ne rontsa már el a napom egy fekete macska:)

Sok sikert!!

2007. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én a harmadik babámat várom az ég egy atta semmi bajom roszulétem nem volt eggyik terheségem alatt sem és most sincs.Az elsö gyermekem lány a második fiu lett,és most ismét fiu van a szivem alatt:)Grat a babához:)30hetes kismama:)
2007. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmiféle panaszom nem volt és fiam lesz.
2007. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igaz lehet,nekem nem volt semmi bajom,se hányinger,se semmilyen rosszullét,sőt még menstruáciom is és tessék fiam lesz.:D:D
2007. okt. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen egyszer sem voltam rosszul mégcsak hányingerem sem volt a terhességem is csak onnan tudtam,hogy kimaradt és 9 hónap múlva gyönyörű lányom született!!!!:):)
2007. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!