Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem, hogy csuklik a...

Nem érzem, hogy csuklik a babám? Aggódnom kellene emiatt?

Figyelt kérdés

Minden egyéb mozgását érzem, sokat fészkelődik és rugdos, de csuklani még egyszer sem éreztem pedig uh alapján már 2400 g.


33 hetes kismama


2011. júl. 26. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Dehogy kellene.

Nem törvényszerű, hogy csuklania kell...

2011. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem megrémiszteni akarlak..de nekem ez miatt volt gond..de most komolyan+
2011. júl. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen gond volt emiatt?
2011. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 sumergo ***** válasza:

Ha egyébként érzed mocorogni, nem tudom mi baj lenne abból, h nem csuklik???


25+1 hkm

2011. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne milyen gond volt emiatt?
2011. júl. 26. 10:53
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Sokat érzem mocorogni, fészkelődni, rugdosni, csak éppen ezt az állítólag ritmusos csukló mozgását nem. Fura, mert a kismamák körülöttem folyton erről beszélnek, hogy kinek mennyit csuklik a baba, nekem meg....semmi. Majd jövőhéten megkérdezem a dokimat is, ő mit mond rá.
2011. júl. 26. 10:57
 7/14 anonim ***** válasza:

A fiam sosem csuklott a pocakomban, ehhez képest makkegészséges, ma már 3 éves nagyfiú.

A lánykámmal a 28. hétben vagyok, ő is elég keveset csinálja.

Szerintem ne aggódj, én sem teszem.:)

2011. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sose hallottam olyat, hogy az probléma lenne, hogy nem csuklik a baba a pocakban... Én kb a 35., 36. héttől kezdtem el érezni. Szóval, még lehet, hogy te is fogod. Egyébként én meg pont amiatt voltam megijedve, hogy milyen sokat csuklik, mert azt mondták, hogy olyankor félrenyeli a magzatvizet és teljesen be voltam parázva, hogy megfullad:D:D:D
2011. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor még bizakodom, lehet 1-2 héten belül én is érezhetem a csuklását :-) Köszönöm a válaszokat...
2011. aug. 2. 22:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az előző terhességem alatt 1-szer éreztem csuklani őt. 38+5-re született. Most megint babát várok 30+3 vagyok és még nem éreztem csuklást! Ne izgulj!
2011. aug. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!