Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik még olyan iskola ahol...

Létezik még olyan iskola ahol még kötelező a tornadressz?

Figyelt kérdés
A mi sulinkba még most 8. osztályba is kötelező, igaz vehetünk rá pólót meg nadrágot ha nagyon fázunk, persze el játszottuk azt hogy nem vettük fel alá, aztán ezt a tanár észre is vette mivel felcsúszott valakinél, és közölte velünk ha legközelebb se lesz rajtunk akkor órai munka elégtelent fog beírni. Nem igazán értem hogy miért kell még mindig ezt hordani főleg hogy van 1-2 osztálytársam akik a mai napig nem tudnak sehol venni ők ezt azért nem hordják. Csak nálunk van ez így vagy még van olyan suli ahol ez kötelező?
2011. okt. 4. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
ajaj, van olyan gimnázium ahol kötelező, sőt olyanról is hallottam, hogy a fiúknak is egyes helyeken (mi ez melegek-neveldéje???), én s csak néztem mikor láttam
2011. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Én meg farmer, póló verziót viseltem mindig, azaz amibe amúgy is voltam. Így megspróroltam a tesi cuccot, amúgy se tesiztem soha csak beültem a terembe. :)
2011. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Van egy pár ilyen, nem vagytok egyedi esetek nyugi :)
2011. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ez elég durva hogy valahol a fiúktól is ezt kérik :S Nálunk ebből már lázadás lenne.

Valahol amúgy olvastam hogy gimikben is kérik remélem ahova majd fogok menni ott nem fogják kérni :S

Várom a további válaszokat még.

2011. okt. 5. 13:28
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Abba is reménykedj hátha eltörlik az egész tesi órát végre :)
2011. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hidd el, én is lázadnék ha tornadresszt kéne felvennem, még akkor is ha fogadás lenne. azért nem fogok tapados cuccot felvenni hogy tornázzak, azért hogy... mit tudom miért jobb az ...
2011. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sőt, hát itt sok topikban olvastam, hogy még gimik is vannak.
2011. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"A mi sulinkba még most 8. osztályba is kötelező"


És a fiúknak mit kell viselni? Atléta vagy póló?

2011. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pólót hordanak de van aki atlétát is, hogy pontosan mit kell azt nem tudom mert nem együtt vagyunk.
2011. okt. 6. 19:21
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

14:27

Ment a zöld kéz! Igazad van, abba én is reménykedek...

2011. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!