Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyereket szeretnénk a vőlegénn...

Gyereket szeretnénk a vőlegénnyemmel, ő dohányzik! Ha most abba hagya mennyi idő mire ki ürül a szervezetéből a cigi?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 27. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én egy előadáson 7 év!-ről hallottam. De ezt gondolom úgy érti, hogy 7 év múlva jön el az az állapot, hogy ugyanott van egészségügyileg mint aki nem dohányzott soha.

Egy-két hónap alatt már nagy mértékben rendeződnek a dolgok, utána meg szép lassan, fokozatosan

2011. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. júl. 27. 13:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ebből a szempontból az apa dohányzásának nem nagyon van jelentősége.

az örökítőanyag így is úgyis sérül, ha valamit javul is, az csak évek alatt következik be.


sokkal fontosabb, hogy az anya ne dohányozzon, még passzívan sem, mert a gyerek méhen belüli fejlődését az nagyban befolyásolja.

2011. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi dohányoztunk mind a ketten terhesség előtt.

3-4 nap volt/doboz, tehát nem gyárkémény szerűen szívtuk!

4 hetes lehettem, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Azonnal eldobtam a cigit, nem is hiányzott. Nem is hiányzik.

Párom utána még másfél hónapig dohányzott, de már csak néha napján. Ő is végleg lerakta!


2 hetes a babánk és gyönyörű, egészséges!

2011. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem dohányzok,szóval akkor ebből a szempontból mindegy hogy ő szív vagy nem!De azért neki azt mondom hogy számít mert igy legalább lerakja a cigit :-)Köszönöm a válszokat!
2011. júl. 27. 13:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Okosan teszed. :) És mikor meg lesz a baba, számítani fog, hopgy nem dohányzik előtte
2011. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem cigiztem,a párom igen.Amikor kiderült,hogy babát várok,egyből letette a cigit.A kisifunk már 3 éves,makk egészséges,és most készülünk a következő babára.
2011. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, mondhatod neki, hogy számít, de egyébként semmit nem számít. Férjem is dohányzott, én is, amikor teherbe estem. 3 éves már a kislányunk, teljesen egészséges, ráadásul egy szeretkezés alkalmával össze is jött.
2011. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A férjem is dohányzott, amikor terhes lettem, miután meglett a pici, akkor tette le. A fontos, hogy te ne légy a közelbe, amikor szívja. Nálunk a lakásba soha nem cigizett. A fiam egészséges, eleven lurkó!!
2011. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
mi erős bagósok voltunk mind a ketten, ráadásul a 30-as éveinkben jártunk már, és mégis egyetlen próbálkozás elég volt a babához
2011. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!