Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó? Orvos meg tudja...

Nyákdugó? Orvos meg tudja állapítani szerintetek? SOS! Még csak 30 hetes.

Figyelt kérdés
Ha elmegyek orvoshoz elmondom,hogy szerintem a nyákdugó ment el akkor ő honnan tudja,hogy az vagy nem az???Csak a méhszáj vizsgálatából????Kérlek aki járt már hasonlóan segítsen.
2011. júl. 27. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem baj ha elmegy a nyákdugó, az még nem jelenti azt hoyg megszülsz ma vagy holnap. Nyákdugó nélkül még sok sok hétig húzhatod...

Az orvos amúgy meg tudja állapítani, megnézi hogy ott van vagy nincs ott.

2011. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Arrol mar hallottam h a nyakdugo akar hetekkel szules elott elmehet es az nem gaz.

DE ha verzel akkor mindig el kell menni orvoshoz.

Szerintem csak a biztonsag kedveert menj inkabb be most a korhazba. Ha barmi van jobb minnel elobb kezelni, de nyugodj meg valoszinuleg semmi gond nincs. Vagy telefonalj be.

2011. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!Hát ma nem tudok menni már egyedűl vagyok 2 gyerekkel itthon a férjem meg csak holnap du ér haza.

Az elsőtől kérdezném?Hogy hogy látja??????Azzal a fém vizsgálóval lehet látni???(kacsa??)Az megnyugtatna akkor.

2011. júl. 27. 22:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, vizsgálatból állapítja meg. De én sos (már ha ezer százalék, hogy az ment el) mennék az orvoshoz. Igaz ugyan hogy nagyon sokszor hetekkel a szülés előtt elmehet a nyákdugó, de nagyon sokszor viszont rövid időn belül megindul a szülés. Jobb ha megvizsgál egy orvos is például azért, hogy mitől távozott el. Ha kicsi esély is van, hogy beindul a szülés akkor még most tudnak adni valamit, hogy megállítsák (megelőzzék) a szülést. Nekem 28. héttől nagyon erős fájásaim voltak és ott mondták, hogy ha elkezd távozni, vagy elmegy azonnal menjek be. Neked amúgy fájásaid vannak? (első gyermekemet 2 héttel korábban másodikat 1 héttel korábban szültem magneb6 mellett, hozzáteszem egyszer sem ment el a nyákdugó szülés előtt)
2011. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, igen avval is láthatja (a kacsa csak tágításra kell, hogy felláson).
2011. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 32. héten ment el a nyákdugó de nem voltak fájásaim viszont kicsit véres volt a cucc úgyhogy bementünk a kórházba a biztonság kedvéért. Nemsoká kiderült, hogy nagyon jól tettük mert mire felfeküdtem a vizsgáló asztalra addigra már fájdogált és az NST is 5 perces fájásokat mutatott de szerencsére le tudták állítani a folyamatot de így is kitágultam 2 cm-re és bent is kellett maradjak 5 napig mert másnap reggel is beindultak a fájások. Azóta nincs gond és már 38+5 hetes vagyok de ha akkor nem megyünk be akkor tuti megszülök pár óra múlva...
2011. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3.baba,de az elsöknél se fájás se nyákdugo semmi.császárok voltak.fájásam most nincsenek csak görcsölgetek,de egész terhesség alatt volt.holnap megyek dokihoz.am.ez 2 napja volt de csak nagyon kicsi,aztán csak ma jött még kicsi fehéres trutyi.
2011. júl. 27. 22:53
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsónak:neked akkor mekkora mennyiség távozott?
2011. júl. 27. 22:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, az Istenért sem bántani akarlak, de menj kórházba! Megértem, hogy 2 babád van otthon, de ez nem vészhelyzet? Senki nincs, aki vigyázzon rájuk addig? Bár én nagyon jobb félni, mint megilyedni ember vagyok...
2011. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én is bementem volna a helyedben,de a holnap vagyis ma mindjárt itt van és megnéz a doki.Bízzunk benne hogy éjszaka semmi gond sem lesz.Drukkolok neked és írj hogy mit mond majd az orvos.
2011. júl. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!