Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 3. hetében megtudja...

A ciklusom 3. hetében megtudja már állapítani az orvos a terhességet, ha 2 hete volt az aktus?

Figyelt kérdés
Ha nem valószínű, akkor egy héttel később már lehet?
2010. jan. 4. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

sztem inkább előbb tesztet vegyél.

véleményem szerint a beágyazódást még nem látja a doki...de passz.

Várj míg kimarad a mensid és utánna tesztelj.

2010. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó menstruáció utáni 5. héten látszott először uh-on, a 6. hét végén, a szívverése is. Ilyesmire gondoltál?
2010. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A ciklusod 3. hetében a doki még nem fog látni semmit. Ilyenkor még a mensid sem késik, miért vagy annyira biztos benne, hogy terhes vagy? Ha két hete volt az aktus, akkor mensid első napjától számítva 7. nap körül, amikor nem valószínű, hogy volt peteérésed.

Várd meg amíg késik, és utána tesztelhetsz, addig felesleges elmenned dokihoz.

2010. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szóval próbálom kihámozni...ha az aktus 2hete volt, és a ciklusod 3.hetében vagy, akkor nem valőszinü, hogy terhes vagy, hisz nem voltál termékeny.és hiába telik el még egy hét, korai volt az aktus. ez van.
2010. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk: mikor volt az utolsó menzi 1. napja, és a kérdéses aktus?
2010. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó mensim első napja dec. 18-án volt és 25-én voltunk együtt a barátommal és 28-29-én már volt peteérésem.
2010. jan. 4. 18:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor még a teszt sem igazán mutatná ki. Még kb. egy hetet várni kell. Ha pozitív a teszt, utána menj orvoshoz.
2010. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ez már az a bizonyos termékeny időszak volt, ha jól tudom, ugye? (csak mert ez most nekem nagyon fura volt, mivel 3 nappal később kellet volna, hogy legyen a pé-m és mindig pontos volt eddig)
2010. jan. 4. 20:32
 9/15 anonim ***** válasza:

A peteérés után 2 héttel már általában kimutatja a teszt az esetleges terhességet. Vegyél egyet, és ha negatív, akkor 1 hét múlva ismételd meg egy másikkal!

Egyébként mikorra várod a következő mensidet? Mert attól az időponttól kell 14 napot visszaszámolni, és akkor volt a peteérésed.

Még korai lenne orvoshoz menni. Az 5-6. hét előtt felesleges menni. Mondom, először teszttel próbálkozz, de csak az elmardt mensi időpontjában.

2010. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
13-14-én kellene, hogy megjöjjön, viszont 2-3 nappal az aktus után jelentkeztek nálam az ovulációm szokásos tünetei mind a kettő napon.
2010. jan. 4. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!