Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Váltottál már orvost? Ha igen...

Váltottál már orvost? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
most döntöttem el, hogy visszamegyek a régi dokimhoz, akinél a fiamat szültem, bár másfél órára van innen a magánrendelés, de muszáj. a mostani dokim nagyon rendes, aranyos, közvetlen, de kedden betelt a pohár. magánrendelésre jártam, közepes összegért, de állandóan úgy éreztem, hogy sietnem kell, mert folyton kapkodott, így fel sem tudtam tenni a kérdéseim. a terhességem problémás, sokat véreztem, jó lenne látni, hogy a baba jól van, de még UH sincs a magánrendelőben, kedden meg sem vizsgált, csak a leleteim átolvasta és slussz kérte is a pénzt. de amin a legjobban felháborodtam, hogy NEM ad beutalót. azaz, több pácienst vállal el a pénz miatt, mint ahányat lehet/tud és így nem írhat beutalót, elküldött megint a háziorvoshoz, aki megmondta, hogy nem lehet afp-re adnia, és egyébként is fel volt ezen háborodva, meg én is. Úgy döntöttem nem megyek többet hozzá, az előző dokimnál ilyen nem volt soha. mit gondoltok erről?bocsánat ha hosszú voltam, de olyan dühös lettem, hogy a semmiért adom a halom pénzt, hogy ki kellett írjam magamból.
2011. júl. 28. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos a felháborodásod. Menj csak vissza a régi dokidhoz, ezt meg hagyd a fenébe!

Én is váltottam, konkrétan azért, mert akárhány/akármilyen kérdést tettem fel, mindig csak azt a választ kaptam, hogy "mit kell annyit kérdezősködni?". Hát kössz... első terhesség, nincs még tapasztalatom, gondolom azért.

A mostani dokim nagyon rendes, én meg vagyok vele elégedve. Bár néha kicsit túlzásba viszi a poénkodást :D

2011. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


amúgy én is magánrendelésre jártam, 5.000 Ft/alkalom, ennyi pénzért nem ezt vártam tőle. Most 2.500-at fizetek alkalmanként és választ kapok az összes kérdésemre...

2011. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, én is 5000 ft-ot fizettem alkalmanként most, (a réginél 7000, de UH mindig volt és idő!!!!arra amit kérdezek). azt hiszem azon a 2000 ft-on már nem múlik, csak messze van, de kibírható az a havi 1 alkalom.

a mostani dokinak szólnom kell, hogy nem megyek többet szerintetek? vagy nem muszáj? igazából nem beszéltünk meg semmit, azzal küldött el, hogy akkor "intézzem" magamnak a beutalót...:O

2011. júl. 28. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem mennék oda többet a helyedben,én is ott hagytam a magán dokimat,mert két szót váltottunk a vizsgálat alatt.Azóta sztk-ra járok(ingyen)teljesen jó el vagyok látva,igaz uh. nincs de el szoktam menni maszekon,ott van idő normálisan megnézni a picit.Így ügyeletesnél fogok szülni,de nincs rossz tapasztalatom,mind a két fiam ügyeletbe szültem.Csak jót tudok mondani.Boldog babavárást!!
2011. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is váltottam. Először azért mert az orvos többet foglalkozott saját magával, mint velem. Aztán az új dokinál az első terhességnél alkalmanként 5 ezret fizettem, de sosem volt ideje rám, ha gondnak csak a gyanúja merült fel, azonnal beutalt kórházba, heteket töltöttem bent feleslegesen. A második terhességnél felhívtam, hogy pozitív a tesztem, de vérezni kezdtem, erre azt mondta, hogy kár kapkodni, biztos nem is vagyok terhes. Az voltam, 10 hetesen el is vetéltem, akkor mentem el a húgom magánorvosához, a missed ab-ot már ő csinálta meg. Azóta is hozzá járok, most a harmadik terhességnél eddig minden rendben, válaszol minden kérdésemre, van UH, van beutaló, minden.

Válts nyugodtan, nem kell bejelenteni, én se tettem.

15 hetes km

2011. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem váltottam dokit, de a helyedben tutira váltanék! Mi az, h nem ad beutalót?! Intézd magadnak? Intézed a régi dokidnál! :)


Amúgy csendben megkérdezem: Számlát adott a magánrendelésein?

2011. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

perszeeeee számlát....:)

dehogyis...

már kértem a régi dokimtól időpontot, szerdán már hozzá megyek, ez a régi meg elmehet hát...jó messzire....:)

nem hiszem, hogy így sok páciense marad.

2011. júl. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!