Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben egy jo szulesz...

Debrecenben egy jo szulesz orvost/orvosnot tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés
Aki foglalkozik az emberrel,es oda figyel h mi jobb a kismamanak,es a babanak.Elore is koszonom a valaszokat.
2011. okt. 12. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Dr. Aranyosi Jánost ajánlom Neked .

csupaszív tényleg figyel rád


magánrendelése -is -van és ha ráér szülhetsz nála.


elérhetősége:

[link]



Nekem is Ő volt az orvosom. Idősebb tapasztalt rendkívül kedves orvos.



aki még kedves és ismerem - ajánlom-


Dr. Ormos Márk

Dr. Orosz László

Ők a klinikán vannak nem tudom hogy megfogadhatóak-e hogy érnek rá stb. fiatalok 30 alatt.

2011. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt.
2011. okt. 12. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr.Demeter Miklós.Nála szültem,nagyon odafigyelő,kedves orvos.Van magánrendelője is,de soha nem várta el,hogy oda járjak,nem is jártam.És NEM anyagias.Nem a pénz motiválja.Privibe szívesen válaszolok a kérdéseidre!Amúgy a Kenézy-be dolgozik.
2011. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Demeter Miklósnál szültem 2012.augusztusában és tényleg a legjobb doki és nem pénzéhes!!Ajánlom aki a Kenézyt választja én biztos ott fogom szülni a tesót is!5 hónapos kisfiú Anyuja
2013. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!